м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

(032) 242 6 979
(096) 133 0 333
Замовити Консультацію
3536 Туристів
відправлено в подорож
Меню
заявка на підбір туру
Ім'я
Email

В аеропортах України введуть спрощений контроль

У найбільших повітряних воротах країни завершився експеримент, що проводиться Держприкордонслужбою щоб забезпечити спрощену і комфортну процедуру контролю для мандрівників.

Його прикордонники впроваджували і випробувували протягом останніх двох місяців в аеропорту “Бориспіль”. Ця технологія знайшла позитивні відгуки не лише громадян, а й керівництва аеропорту та взаємодіючих з прикордонним відомством структур, які також відповідають за безпекову складову.

В ході експерименту для громадян України було суттєво спрощено процедуру проходження прикордонного контролю, які по прибуттю на батьківщину могли за 3-5 секунд пройти оформлення. Під час апробації співробітники Державної прикордонної служби в “Борисполі” завчасно отримували і обробляли інформацію про українців, які поверталися в Україну, адже після завершення реєстрації в аеропорту відправлення всі авіаперевізники передавали дані про пасажирів.

За час польоту інформація проходила обробку, тому вже під час перевірки документів прикордонникам залишалося тільки звірити фото в паспорті з особою пред’явника. Попередня обробка даних про громадян також дозволяла заздалегідь виявляти осіб, щодо яких виконуються доручення уповноважених державних органів.

Загалом спрощеною процедурою проходження прикордонного контролю в аеропорту “Бориспіль”, яка тестувалася окремо по чартерним рейсам і згідно з планом спільних польотів, а також рейсам в пікові ранкові та вечірні години, скористалося майже 125 000 громадян. Всього таким чином реалізовано більше 1500 рейсів.

tar_aero02

Розповісти в :
comments powered by HyperComments
preloader
Top