м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7316 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Про компанію

Турагенція «Везувій Тревел» – одна з найкращих, надійних та перспективних турагенцій України. На туристичному ринку ми існуємо більш ніж 4 роки, нам довірилась велика кількість туристів. Ми пишаємось тим, що зробили досить великий внесок у розвиток туристичного ринку в Україні. Наша агенція прийняла участь в конкурсі Starway 2015, також горді тим, що прийняли участь у конкурсі «Фаворити Успіху 2015»,  «Фаворити Успіху 2016» серед туристичних агенцій України.

Везувій-везу тебе до мрій!

Везувій Тревел  надає нашим клієнтам можливість отримати кращий туристичний продукт за доступними цінами. Наші менеджери регулярно покращують свій професіоналізм, а також оглядають особисто готельну базу, що зводить Ваш час для пошуку відпочинку до мінімума. Ми працюємо для вас в деяких випадках 24 год на добу. Наші менеджери надають підтримку туристам протягом всього терміну відпочинку до їхнього повернення.

На нас можна покластись! Всі види турів в будь-який куточок світу за найкращими цінами на туристичному ринку!

Для бронювання туру вам необхідно зробити 3 простих кроки:

1)  Обрати бажаний тур за допомогою наших менеджерів.
2)  Забронювати тур онлайн* або прийти до нас в офіс для підписання договору.
3) Отримати документи на подорож будь-яким зручним для вас способом: завітати до нас в офіс, за допомогою кур’єра або на електронну скриньку.

*Для бронювання в режимі онлайн необхідно:

– натиснути кнопку «Забронювати» (наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження, також може запропонувати додаткові варіанти),
– відправити нам на електронну скриньку скани закордонних паспортів (перша сторінка з фото)
– оплатити тур на наш рахунок
– отримати від нас договір на туристичне обслуговування та всі документи на подорож (авіаквитки, страхівки, ваучер, пам’ятку туриста).

 

preloader
Top