м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7316 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Клубна програма

Клубна програма від Везувій Тревел

В турагенції “Везувій Тревел” діє дисконтна система Везувій для наших клієнтів, яка дає можливість Вам отримати знижки, бонуси, унікальні можливості та привілеї.

Як стати учасником дисконтної системи Везувій?

Учасником стає будь-яка людина, яка придбала в туристичн агенції «Везувій Тревел» тур на загальну суму більше 700 $. Після покупки Вами туру і повернення з подорожі активується дисконтна система Везувій. Власники наших карток отримають знижку на наступний тур 3% від вартості. Оскільки, дисконтної системи накопичувальна і дає власникам можливість скористатись знижками до 5%! Знижка залежить від кількості турів, які були придбані в нашій агенції. Оскільки клубна карта неіменна, ви завжди можете передати її своім друзям, родичам або просто знайомим, щоб отримати максимальну вигоду і знижку.

В рамках дисконтної системи налічуються бонуси від вартості турів Ваших друзів і знайомих, якщо Ви їм порекомендували відпочинок від «Везувій Тревел» по акції «Приведи друга»! Також туристична< агенція «Везувій Тревел» надає додаткові переваги учасникам нашої дисконтної системи у вигляді індивідуальних безкоштовних трансферів в Україні і на курортах.

 

preloader
Top