м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7316 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу турагенції «Везувій Тревел» заборонено.

Знаходячись на веб-сайті www.travel-tours.com.ua, ви погоджуєтеся з викладеними нижче умовами користування:

1. Користування веб-сайтом www.travel-tours.com.ua, регулюється даними умовами користування (далі — «Умови користування»), а також чинним законодавством України. Якщо ви не згодні із даними Умовами користування і не приймаєте їх повністю або частково, просимо вас покинути Сайт.

2. Всі матеріали, розміщені на сайті www.travel-tours.com.ua, крім випадків, коли явно вказаний інший власник матеріалів, є власністю турагенції «Везувій Тревел» (далі –”Везувій Тревел”). Передрук будь-якої інформації із сайту www.travel-tours.com.ua допускається лише за принципом «Без змін» (виключаючи розміри графічних файлів) і лише на сайтах мережі Internet. “Везувій Тревел” стежить за дотриманням авторських та інших прав, порушення яких переслідується згідно із законом.

“Везувій Тревел” забороняє:

– використовувати Сайт для розміщення або передачі програм, які можуть заподіяти шкоду будь-якій апаратурі, програмному забезпеченню або устаткуванню;

– використовувати Сайт з метою порушення прав інших осіб, а також обробки персональних даних інших користувачів Сайту;

– обмежувати або перешкоджати використанню Сайту іншими особами, порушувати роботу Сайту або серверів і мереж, що забезпечують роботу Сайту, а також порушувати вимоги, процедури, правила і норми роботи цих мереж;

– змінювати, адаптувати, переводити, проводити декомпіляцію, дизасемблювання і реінжінірінг будь-якої частини Сайту.

3. Відносно даних, що присилаються користувачами на Сайт, “Везувій Тревел” дотримується політики конфіденційності. (гіперссилка на політику конфіденційності)

4. Передрук інформації, яка належить “Везувій Тревел”, в друкарських засобах масової інформації допускається лише з письмової згоди Адміністрації Сайту. В разі запозичення матеріалів, –”Везувій Тревел” не несе відповідальності за можливий збиток, понесений особами, які запозичили матеріали, або третьою стороною в результаті використання даних матеріалів.

5. “Везувій Тревел” не несе перед користувачами сайту відповідальність за будь-яку втрату або збитки, понесені останніми в результаті невірного/незаконного користування сайтом.

6. Сайт може містити посилання на сайти, що належать або керовані третіми особами. “Везувій Тревел” не контролює і не відповідає за зміст, правила захисту конфіденційності і безпеку цих сайтів.

7. “Везувій Тревел” має право у будь-який час повністю або частково, на тимчасовій або постійній основі змінювати, припиняти або закривати Сайт, обмежувати на власний вибір доступ до Сайту будь-яким особам. Продовження використання Сайту після таких змін означає, що ви їх приймаєте.

“Везувій Тревел” може у будь-який час без попереднього повідомлення вносити зміни в справжні Умови користування за допомогою оновлення даного документа. Рекомендуємо Вам періодично відвідувати дану сторінку і переглядати Умови користування.

preloader
Top