м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7488 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Гарантія якості Везувій Тревел

Гарантія якості Везувій Тревел Найбільше позитивних емоцій людина отримує під час відпочинку і подорожей. Цей факт став ключем у розвитку туризму на сьогоднішній день. Але емоції у туристів стають позитивними тільки тоді, коли під час відпочинку за кордоном або на території України все подобається і відповідає очікуванням: цікава країна, регіон, хороша погода, усміхнені гіди приймаючої сторони, або водії трансферу, уважний персонал в готелі, сам готель, номер і харчування в ресторані.

Ці всі умови, окрім погоди, яку важко передбачити, але в загальному по місяцям вона відома, може забезпечити тільки професійна турагенція, створена професіоналами в туризмі, а не дилетантами, яка дорожить своїми клієнтами і піклується про кожного під час їхнього відпочинку. Менеджери, які регулярно їздять в інфотури і оглядають готельну базу та номерний фонд, також роблять важливий внесок в розвиток компанії.

Трошки розвіємо міф про те, що турагенти часто відпочивають і рідко працюють на думку деяких. Насправді стати досвідченим менеджером і вивчити всю інформацію по туризму не так то і просто. Це десятки країн, сотні регіонів, тисячі курортів, чим відрізняються один від одного, яка там погода буде на наступному тижні чи через 2 місяці, всі готелі (в інфотурі менеджер оглядає в середньому 12 готелів в день), категорії номерів саме цього готеля чим різняться, вчасно повідомити туриста про зміну рейсу, продовжити відпочинок туриста, якщо він бажає. Готелі регулярно, особливо в Туреччині, змінюють свої назви, за чим теж треба слідкувати. В результаті менеджер пропонує туристу такий тур чи готель, який підійде клієнту на всі 100%, після якого до цього агентства ще звернеться наступного разу і порадить своїм друзям і знайомим.

Це все не тільки робочий процес, а і людські стосунки, коли менеджер стає не просто людиною, яка забронювала тур, а другом, до якого можна передзвонити в неробочий час і запитати,-Чи не перенесли рейс?, або – з нами хочуть їхати друзі, виліт завтра чи можна їх ще взяти з собою?, або – ми розійшлись з чоловіком і я хочу його замінити на подружку і полетіти з нею?

Наш підхід до клієнтів базується не просто на голих фактах про опис готеля і час вильоту, а на багаторічному досвіді роботи в туризмі і з клієнтами. В нашій турагенції Везувій Тревел дуже багато повторних вдячних клієнтів, які розуміють, що отримавши один раз якісний продукт, вони не мають бажання звертатись в інші турагенції та експериментувати.

Турфірма Везувій Тревел ГАРАНТУЄ якісний відпочинок за помірними цінами для наших клієнтів!

Звертайтесь до нас за адресою м. Львів, пл. Петрушевича, 3, офіс 237 або дзвоніть просто зараз за тел. (032) 242 69 79, 096 133 0 333.

preloader
Top