м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7488 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

12 місяців Єгипту

Египет Єгипет – країна,про яку ми знаємо практично все. Це один із фаворитів наших співітчизників, куди варто поїхати відпочити. Він вабить своїм красивим, багатим, фантастичним Червоним морем, якє цілий рік чекає гостей. Адже саме воно має унікальність тримати постійну температуру, незважаючи на те чи зараз липень чи вітряний, прохолодний лютий. Єгипет розташований так, що в любу пору року тут можна знайти відпочинок для себе. Головне знати особливості погоди по місяцях та по регіонах країни.

3

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Грудень
На початку зими так званий «холодний сезон». Температура повітря ще висока, але подекуди можливий вітер. Бувають дні без вітру, але є і вітряні циклони. Температура повітря в тіні 20-24 град., на сонці прогрівається до 32 град. В цей місяць найкомфортніше відпочивати на курортах Шарм-ель-Шейху. Його готелі захищені від вітру горами, температура води 22-24 град.

Січень
Січень дуже схожий на грудень, температура повітря періодами на 1-2 градуси нижче. В Каїрі та Александрії буде прохолодно +18 градусів. Але це не заважає нашим туристам відпочивати, адже у нас на Україні мороз). В холодний сезон вечори в Єгипті суттєво холодніші-близько 15 градусів. Любі наші туристи, не забуваємо брати із собою теплий одяг для вашого комфортного перебування у цій країні!

Лютий
Під кінець зими температура починає підніматися, незагорами весна. На курортах Хургада та Шарм-ель-Шейх температурний стовпчик показує на сонці вже за 30, хоча вітри місцями ще присутні. Рекомендуємо вибирати готелі, в яких шезлонги мають спеціальні захисники від вітру, тоді ваш відпочинок буде набагато комфортнішим. Також велика перевага віддається відпочинку біля басейнів з підігрівом, оскільки біля моря більш вітряно.
Березень
Температура в березні вже в тіні досягає до 28 градусів, а на сонці до 36, хоча в цей період розпочинається сезон холодних вітрів, які носять назву Хасмін.
Квітень
На термометрі в тіні вже біля 30 градусів. В цей період найкомфортніше купатись. На початку квітня ще відчувається Хасмін, але вже в другій половині квітня погода ідеальна. Цей час для тих хто любить комфорт і відпочинок з найменшими дітками.

Травень
Вода найкраща в цей період для купання, температура біля 28 градусів. Дуже приваблює снорклінг (купання з маскою), адже в цей період кількість морських жителів просто зашкалює.
Червень
Для того, щоб описати погоду в Єгипті в червні знадобиться лише одне слово-жара. Червень не самий спекотний місяць, але в цей день термометр показує вище 40 градусів. Вітри в Хургаді сприймаються як полегшення, де переносити спеку трошки легше, ніж на курортах Шарм-ель-Шейху.
Липень
В цей час на курортах дуже спекотно, навідь відпочиваючи на пляжі, сонцезахисні крема найвищого ступеня захисту не допомагають захиститись. Тому рекомендується купатись в головних уборах. Також не рекомендується засмагати в обід і бути обережними на декількагодинних екскурсіях на відкритому повітрі.
Серпень
Погода зовсім не відрізняється від липневої. Але відпочиваючих не стає набагато менше на курортах. Звичайно, найкраще відпочивати в цей час в Александрії. В цей період не рекомендується відвідувати довгострокові екскурсії. Незважаючи на все це, спекота переноситься в Єгипті добре.
Вересень
Із середини вересня в країні все оживає, сонце не так сильно припікає, як влітку. Для пляжного відпочинку –просто ідеально. Є можливість виїхати на екскурсії, оскільки спека вже не така, хоча в пустелі ще дуже жарко.
Жовтень
Прекрасний період для відпочинку. Температура води та повітря-найсприятливіша для мешканців нашої кліматичноє зони. Вже не слід боятись за сонячний удар. Вперед дивитись та вивчати цю цікаву та дивовижну країну!
Листопад
Це початок «холодного сезону» на курортах. Але по нашим з вами міркам там не холодно. В тіні 24 градуси, на сонці доходить до 35.
Багато із нас втомились від осінньої сирої погоди, тому є вибір. Хоча місцеві жителі в цей період починають діставати вже теплі речі.

Незважаючи на все, Єгипет відкритий для пляжного відпочинку круглий рік. Сонце світить 365 днів на рік. Подаруйте собі Арабську казку, незабутні враження разом із агенцією «Везувій Тревел». Ми підберем найгарячіші тури в Єгипет по найкращій ціні, емоції вам гарантуємо)

preloader
Top