м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7320 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Чангмай. Серце Таїланду

Чангмай. Серце Таїланду

Чангмай – перлина Північного Таїланду та його культурна столиця, що роками змагається з Бангкоком за звання найпопулярнішого туристичного місця. Мальовничі смарагдові ліси, таємничі гори, загадкові природні чудеса та рукотворні пам’ятки – все це знаходиться поруч, створюючи дивовижне сплетіння історії та сучасності.

На відміну від Бангкока, Чангмай живе у спокійнішому ритмі. Дружня атмосфера міста завжди прихильна до туристів. На місцеву культуру в різні часи впливали бірманські, китайські та лаоські традиції, що знайшло своє відображення всюди: від архітектури до місцевої кухні.

Надзвичайний у своєму значенні Чангмай – серце Таїланду. Його історія розпочалася ще у 1200-х роках. Сьогодні це одне із міст, що найактивніше розвиваються. Культурні знахідки гармонійно поєднуються із сучасною інфраструктурою.

Місцеві храми

changmaj-serce-tailandu-1

Чангмай займає одне із перших місць по кількості храмів. Серед них:

 – Пхрата Дої Сутеп. Один із найдавніших храмів, розташований на горі, з якої відкриваються фантастичні панорамні види. Його історія розпочалася ще у 1383-му році, а сьогодні це одна із найвідоміших пам’яток всього Таїланду.

 – Ват Чіанг Ман. Храм, створений ще до появи міста. Під час спорудження столиці на його території проживав король. Монастир відомий своєю баштою та старовинними статуями Будди.

 – Срібний храм. Його особливість – незвичне зовнішнє оформлення зі справжнього срібла та нетрадиційний для Таїланду срібний колір. Перед оригінальною спорудою – срібна статуя бога Ганеші.

 – Ват Чеді Луанг. Його вік практично співпадає з віком самого міста. Особливість – величезна чеді близько 100 метрів висотою. Раніше пагода була ще вищою, але частково зруйнувалася внаслідок землетрусу. Довгий час саме тут зберігалася статуя Смарагдового Будди.

 – Храм Суан Док. Відомий Бронзовим Буддою, створеним ще на початку 16-го сторіччя. Тут – десятки чеді, захоронення місцевих королів та п’ятиметрова статуя Будди у головній будівлі.

 – Ват Пхра Сінг. На території – велика кількість історичних споруд періоду Ланни. Саме тут проводяться святкові церемонії під час тайського Нового Року.

 – Храм Буппарам. Відомий найбільшою у Таїланді статуєю Будди, створеною з тикового дерева. Місцева чеді у бірманському стилі неминуче привертає увагу.

Серед інших пам’ятних храмів – оригінальний Ват Лок Моле, дерев’яний Ван Пантао, Храм Куан Ка Ма із зодіакальними тваринами, Бірманський храм із надзвичайною історією, та інші.

Що ще подивитися у Чангмай та поблизу?

Чангмай – це не лише храми та релігійні пам’ятки. У місті та поблизу – безліч інших розваг на будь-який смак. Обов’язково варто відвідати зоопарк із пандами, подивитися на яких можна лише тут чи в Китаї.

Ідеальне місце для спокійного відпочинку – ботанічний сад королеви Сірікіт або королівський сад Роял Флора, де можна краще впізнати місцеву культуру та побут.

Навколо міста – гарячі джерела, відомі цілющими властивостями. Найвища точка Чангмайю – гора Сутхеп, де розташовано одразу кілька пам’яток та оглядових майданчиків. Одразу за нею – гора Пуї, де у січні квітне сакура. Не менш відомі місцеві водоспади та печери. У самому місті – недільні ярмарки, нічні базари, тощо.

А щоб краще спланувати програму, розрахувати час та відшукати найбільш вигідні пропозиції, зверніться до агенції “Везувій Тревел” у м. Львів!

preloader
Top