м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7320 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Албанія зі Львова, Раннє бронювання!!!Є авіа та автобусні тури до Албанії зі Львова.
Класний Автобусний тур до Албанії зі Львова, дати виїздів – 29 квітня, 30 червня,29 липня, 25 серпня!!!
на 10 днів із сніданками і вечерями – 380 євро з людини!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Львів – Дуррес – Тірана – Круя – Берат – Аполонія – Вльора – Саранда – Джирокастра – Охрід – Львів

1 ДЕНЬ
06:30 Збір групи на залізничному вокзалі м. Львова.
07:00 Виїзд. Є можливість приєднатися до групи в містах: Стрий, Мукачеве, Берегово. Перетин кордонів. Транзитний переїзд через Румунію. Прибуття у Сербію, м. Вршац. Поселення у готель. Ночівля.

2 ДЕНЬ
Сніданок.Виселення з готелю.
Транзитний переїзд: Сербія, Македонія. Прибуття у Албанію, м. Дуррес. Живописне місто Албанії, яке розкинулось на берегах Адріатичного моря. Історія старого міста іде корінням глибоко в період Стародавнього Риму. З того часу місто росло і кожен період приносив йому свої дари. Хоча назви міста мінялись, і багато бід Дуррес пережив, він таки зміг зберегти свою спадщину. Античні амфітеатри на вулицях, залишки міських кріплень з Венеціанськими вежами – все це вражає! Сьогодні місто Дуррес цвіте і приваблює туристів своєю красою. А море неперевершено пов’язується з історією, і місто знаходить для себе все більше любителів. Розміщення в готелі.
Вечеря. Ночівля.
м. Дуррес, Албанія м. Дуррес, Албанія

Відпочинок в Албанії

3 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний день. Відпочинок на морі.
Екскурсія в м.Тірана і м.Круя ( 20 €).
Запрошуємо Вас на прогулянку столицею Албанії, яскравою і барвистою Тіраною, з різнокольоровими будинками, пам’ятками минулого і сьогодення, яка залишить найприємніші враження про місто і познайомить Вас з культурною спадщиною країни, а також традиційним побутом місцевого населення. Тірана – головний політичний, економічний і культурний центр країни. Ми зробимо прогулянку центральною частиною міста, побуваємо на площі Скандерберга, побачимо знаменитий будинок Піраміди, збудований в пам’ять про диктатора Енвера Ходжі, а також його віллу в знаменитому районі Блок, куди за часів диктаторського режиму доступ мали лише обрані політичні діячі.
Під час прогулянки на Вас чекає кава-пауза в панорамному барі, звідки Ви зможете побачити місто з висоти пташиного польоту.
Албанська Круя – місто, яке заслуговує на увагу.
Тут можна прогулятися брукованими вуличками, купити якийсь антикваріат або албанський хенд-мейд за смішні гроші, скуштувати місцеву кухню і насолодитися чудовими гірськими пейзажами! А ще з гори, на якій розташована Круя, в гарну погоду видно Адріатичне море. Отож, для фотографів і любителів пейзажів це місце є обов’язковим для відвідування.
Дегустація вин ( 15 €).
За Вашим бажанням ми можемо поєднати прогулянку столицею з поїздкою на виноробню, де на Вас чекає не лише знайомство з процесом виробництва вин Албанії, а і дегустація кращих вин в променях призахідного сонця на терасі виноробні з дивовижними видами на довколишні виноградники.
м.Тірана Фортеця, м.Круя

4 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до міста Вльора.
Дорогою – екскурсія в м. Берат і Аполонію ( 18 €).
Берат – місто відмінних краєвидів! Тут гармонія в усьому: маленькі будиночки прикрашають підніжжя гори, а ріка звивисто доповнює картинку. Це місто одне з найстаріших міст Албанії і, по праву, вважається музеєм під відкритим небом. Берат взяла під своє крило ЮНЕСКО, в якості міста, яке чудово збереглось з часів Османської Імперії.
Переїзд до Аполонії. Це ще один музей під відкритим небом. Аполонія – грецька казка на території Албанії, справжній античний скарб.
Прибуття до чудового міста Вльора – місця зустрічі двох морів.
Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.
Набережна-пляж

Albanija-Skadarskoe-ozero

5 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в м. Саранда.
Саранда носить статус курорту. Портове місто відчиняє ворота в Іонічне море і з його набережної чудово видно грецькій острів Корфу.
Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.
м.Саранда, вид з південної частини міста на північну

6 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний день. Відпочинок на морі.
Екскурсія в Бутринт ( 20 €).
Бутринт – археологічний парк з вражаючою начинкою. Такі місця дуже рідкісні в світі! ЮНЕСКО внесла Бутринт у свій список всесвітньої спадщини. Вражаючі, захоплюючі і унікальні експонати музею під відкритим небом в цей день відкриються для Ваших очей.
Вечеря. Ночівля.
Національний парк Бутринт Національний парк Бутринт

7 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в м. Дуррес.
Дорогою екскурсія в м. Джирокастра ( 15 €).
В цей день висота буде до смаку усім, адже на Вас чекає місто на горі. Джирокастра переповнена колоритом. Тут багато сувенірних лавок з яскравими деталями албанського побуту і велика кількість пам’яток. Білі будиночки, бруковані вулички, багато рослинності і височезні гори – усі вони живуть в згоді один з одним. Тут приємно спостерігати за життям містян, адже вони з великою майстерністю повторюють побут своїх предків. Срібна фортеця – справжнє золото для міста!
Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.
м. Джирокастра, Албанія м. Джирокастра, Албанія

 

8 ДЕНЬ
Сніданок.
Виїзд з готелю.
Прибуття в Охрід, Македонія.
Місто Охрід знаходиться на березі глибокого озера з тою самою назвою. В цей день Ви побачите дивовижне місто з гарним наповненням. Велика кількість церков, вулички з брукованим камінням і приємні панорами на спокійне озеро.
Вільний час.
Вечеря (за додаткову плату).
Ночівля.
Охрід, Македонія м.Охрід, Македонія

Відпочинок в Албанії

9 ДЕНЬ
Сніданок.
Виселення з готелю.
Виїзд в Україну. Ночівля у транзитному готелі.

10 ДЕНЬ
Сніданок.
Прибуття на Україну.

В ВАРТІСТЬ ТУРУ ВКЛЮЧЕНО:

Проїзд комфортабельним автобусом протягом усього маршруту;
Супровід представником фірми;
Розміщення в готелях 3* в містах: Дуррес, Вльора, Саранда за концепцією сніданок і вечеря;
Екскурсійна програма.

В ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

консульський збір (транзитна віза – румунська, болгарська, хорватська, шенген – одна з перелічених, уточнювати у менеджера);
медичне страхування;
вхідні квитки в туристичні об’єкти.

БРОНЮЙ ЗАРАЗ АБО ДЗВОНИ ЗА тел. 096 133 0 333

Забронювати
preloader
Top