м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7318 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Чарівна Хорватія

Чарівна Хорватія – знаходиться в Південній Європі. Східна частина держави, Славонія, являє собою горбисту рівнину. На півдні і південному сході проходить смуга гористого узбережжя і Далматинські острова, омивається Адріатичним морем.

Клімат Хорватії

Клімат: в північній частині континентальний клімат. У цих місцях ростуть широколисті ліси. Дінарського гори є досить суворим районом з довгої і холодною зимою. У приморській Хорватії, на березі Адріатичного моря, за гірським хребтом, субтропічний клімат. Літо спекотне, сухе, триває близько півроку; взимку температура не нижче +5.

Культура і звичаї

Культура і звичаї: традиції Хорватії – це веселі свята, хліб-сіль і вино рікою. Про добром вдачу жителів цієї країни говорить хоча б той факт, що за рівнем криміналу Хорватія вважається однією з найбільш благополучних країн в Європі. Тут не прийнято замикати двері на п’ять засувів, а на вулицях часто можна зустріти припарковані порожні автомобілі з відкритими вікнами. Такі традиції Хорватії спочатку сильно дивують, проте потім до них звикаєш настільки сильно, що повернувшись на батьківщину, ризикуєш потрапити в неприємну ситуацію, залишивши без нагляду речі або забувши замкнути двері.

хорватія

Хорвацькі традиції

Також традиції Хорватії показують особливу гостинність і щедрість. Оскільки Хорватія – країна католицька, традиції Хорватії включають в себе відзначення релігійних свят, а також днів святих покровителів, які є у кожного міста. Світські заходи проходять з не меншим розмахом. Хорвати вміють веселитися як ніхто інший! Опинившись на знаменитому зимовому карнавалі, що проходить в кожному місті цієї країни, туристи отримають масу вражень, адже традиції Хорватії наказують святкувати з веселощами не тільки релігійні, а й збереглися до наших часів язичницькі свята.

Національна кухня

Національна кухня країни: на узбережжі популярні страви з морепродуктів і риби. В інших районах їжа різноманітна і цікава в кожному по-своєму. Тут прийнято перед трапезою випивати чарку бренді, а під час прийому їжі – вино.
У Хорватії смачне місцеве пиво.

хорватія кухня

Екскурсії в Ховатії

Пам’ятки, екскурсії країни: Хорватія по праву пишається природною красою – бірюзове Адріатичне море з тисячею островів притягує великий потік туристів. Крім того, тут здавна розвинений лікувально-оздоровчий туризм.
Місто Дубровник – справжнє місто-музей; в Пулі варто уваги арка Сергіеваца; в Ровіне – замки Фрідріхштейн і Богеншперк, Червоний острів; в Спліті – палац Діоклетіана.

Тури в Хорватію можете забронювати в менеджерів Везувій тревел

preloader
Top