м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7490 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Чим здивує Анталія туристів цього року?

В Анталії з’явилася нова визначна пам’ятка – місцева “Ейфелева вежа”, яка вже стала претендувати на роль самого цікавого об’єкта цього гостинного курортного міста. Офіційна назва проекту “Antalya EXPO Tower”, а місцеві жителі охрестили вежу “Ейфелевою”. Ця чудова архітектурна споруда височить над землею на цілих 101 метрів, так що об’єкт визнаний найвищою будівельною спорудою міста.

“Antalya EXPO Tower” була побудована в рамках підготовки до туристичної виставки, яка проходитиме в Анталії у другому півріччі. До речі, виставка буде мати статус міжнародної та влада Туреччини вирішили порадувати світову громадськість чимось новим і оригінальним. Ось так і з’явилася в Анталії своя “Ейфелева вежа”. Розміщується спорудження на території виставкового центру ЕКСПО, де планується проводити міжнародну туристичну виставку.

Назва “Ейфелевої вежі” було вибрано неспроста. Найперша туристична виставка була проведена в столиці Франції в 1889 році, в акурат після побудови Ейфелевої вежі. Після чого Франція стала популярна серед туристів усього світу, а міська вежа стала національним символом, мало не всієї Європи. Тому, знаменитий курорт повинен володіти знаменитими пам’ятками.

Експерти туристичного бізнесу Анталії прогнозують, що виставка EXPO 2016 приверне до Туреччини додаткові 8 000 000 туристів.

ant1

 

preloader
Top