м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7318 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Чудова новина для любителів Греції

Чудова новина для любителів Греції, тепер з 2020 року з Києва є прямий переліт на чарівний острів Закінф (Закінтос).
Закінф (Закінтос) – справді унікальне місце, про яке можна сміливо складати пісні. На цьому найпівденнішому з групи грецьких Іонічних островів дуже багата рослинність – понад 7,5 тисяч усіляких видів. Не дарма Гомер називав Закінтос не інакше, як «ілієса», що означає «лісовий». Закінтос унікальний ще й тим, що є національним морським парком, створеним спеціально для охорони морських черепах і рідкісних екземплярів середземноморського тюленя. Дуже можливо, що тут, на одному з цих узбереж, вам пощастить зустріти рідкісну морську черепаху карета-карета. Модний Круїз по Італії і Греції

Чим зайнятись?

 • Стати експертом з місцевої кухні. На острові на вас чекає безліч таверн та ресторанів високої кухні (наприклад, в Аргассі). Тож не стримуйте себе – влаштовуйте красиві вечері з келишком місцевого вина.
 • Насолоджуватись пейзажами. Ось де всередині вас прокинеться якщо не художник чи поет, то точно – фотограф. Адже залишитись байдужим, потрапляючи у ці мальовничі ландшафти – від порізаних бухтами берегів до кілометрових білосніжних пляжів – просто неможливо!
 • Глибше дихати! Острів укритий листяно-хвойними лісами, і тут повністю відсутня промисловість. Тому ви одразу відчуєте, яким чистим та смачним може бути повітря.
 • Плавати досхочу. Кришталево чисте море і берегова лінія з «Блакитними прапорами» за чистоту – ось те, що закохує у Закінтос відразу. До речі, цей острів дуже полюбляють дайвери.
 • Сфотографуватись у найінстаграмнішому місці. Бухта Навайа – одне з найкрасивіших місць Греції, що зачаровує краєвидами та незвичайним кольором води.
 • Дізнатись таємниці Блакитних печер. Ці печери отримали свою назву за неймовірні барви морської води. Що тут додати – від цієї краси перехоплює подих!
 • Спілкуватись з людьми. Греки дуже привітні та гостинні, тому цілком імовірно, що за час мандрівки ви заведете собі кілька нових крутих друзів.
 • Досліджувати знакові місця. Тут на вас чекають дивовижні історичні відкриття. Музеї, середньовічні монастирі та церкви, площа столиці, що є точною копією площі Св. Марка у Венеції… Ви точно не будете розчаровані!
 • Познайомитись з черепахами карета-карета. Ці дивні створіння мешкають у заповіднику в південній частині острова. До речі, літакам не дозволяють тут пролітати з 22:00 до 05:00, щоб не тривожити черепах. Як вам такий режим?
 • Бути like a local. Відвідати маленькі автентичні села, заховані в горах північної та західної частини острова. Побувати на виноробні та на виробництві оливкової олії. А може, вам цікавіша сироварня?
  Тож просто розкажіть нам, що саме вас цікавить, і як ви любите відпочивати, а про решту – ми подбаємо!»

Чудова новина для любителів Греції

preloader
Top