м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7316 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Чудовий Дайвінг в Тайланді

Чудовий Дайвінг в Тайланді

1. Сезони
Дайвінгом в Тайланді можна займатися майже практично цілий рік. В воду Андаманського моря краще занурюватися в період з листопада по квітень.
На заході Сіамської затоки рекомендується пірнати з лютого по травень, а на його сході – хоч і цілий рік, правда видимість все ж краще в період з листопада по березень.

Чудовий Дайвінг в Тайланді

2. Андаманське море
Воно приваблює дайверів різноманіттям підводних мешканців і красивими кораловими заростями. Туристи, для яких дайвінг в Таїланді не в новинку, як правило, вибирають саме занурення в море, залишаючи Сіамську затоку новачкам. Видимість в його водах часом досягає 50 метрів. Для пірнання найкраще пристосовані наступні місця:
Острів Пхукет. На цьому популярному серед туристів острові розташувався найбільший у всій країні центр для занять дайвінгом. Крім того, в водах біля острова багато скелястих рифів, поруч з якими можна зустріти скатів і навіть китових акул;
Провінція Крабі. Тут можна занурюватися в декількох точках, найпопулярніші з яких – морський заповідник, пляжі Ао Нанг і ріалу, а також архіпелаг Ко Наа;
Острів Пхі-Пхі. Зручний тим, що більшість готелів знаходяться в близькості від основних точок занурення;
Архіпелаг Мергуі. Більше підходить для досвідчених дайверів, так як частина островів архіпелагу все ще не вивчена. Там можна знайти багато чого цікавого, і відчути себе справжнім першовідкривачем;
Сіміланьські острови. Це місце являє собою архіпелаг з дев’яти островів. В межах архіпелагу знаходяться кращі не тільки в Таїланді, але і у всій Азії місця для занурень: Бухта Дональд Дака, слоноголова Скала, Риф Шаркфін, Стоунхендж, Снеппер Еллей, Схід Едему.

3. Сіамська затока
Вона розкинулася на південь від Камбоджі і, незважаючи на те, що є досить мілководною, представляє великий інтерес для дайверів. Точки для занурення там розкидані практично по всій довжині затоки:
Ко Пханган. Три острівця, що становлять невелику місяцеподібну групу. З’єднуються з Анг Тхонг, тайським національним заповідником;
Околиці Самуї. Там можна виділити дві основні точки: Кох Йіппон – складається з 50 невеликих острівців, архіпелаг, і Скала Парус, що кишить анемонами;
Провінція Чумпхон. Відрізняється багатою морською фауною, різноманітністю твердих і м’яких коралів і берегових рифів. Вважається відмінним місцем для такої розваги, як нічний дайвінг в Таїланді;
Острів Ко Тао. Тут можна виділити п’ять основних місць для занурень: Біла Скеля, Близнюки (група скельних утворень), Вершина Нангуян, Зелена Скала і Вершина Чімпхон.

Чудовий Дайвінг в Тайланді

4. Паттайя
Одне з найпопулярніших серед тайської і приїжджої молоді місць, також омивається Сіамською затокою. У водах поряд з Паттаєю можна побачити знаменитий корабель «Нардіп», який затонув там ще в кінці Другої Світової. Крім того місця, де він розташований, біля Паттайї є ще кілька цікавих місць для занять дайвінгом:
Хін Куакам Маа. Занурюючись там, можна побачити блакитних плямистих скатів, дивовижних морських зірок, мурен і морських черепах;
Хін Рап Сауз. Являє собою покриту губками бареля і коралами скелю. Знаходиться поруч з Голубими Скелями, які теж вражають своєю красою;
Хін Ран Тек. Невеликий скельний отвір, поруч з яким, можна знайти багато морських мешканців;
Острів Ко Чанг. 52 невеликих острівців, об’єднаних в архіпелаг. Ко Чанг є тайським морським заповідником.

Чудовий Дайвінг в Тайланді

5. Печерний дайвінг
Кейв-дайвери усього світу давно вже визнали Таїланд одним з найцікавіших місць для печерного дайвінгу. Практично по всьому узбережжю можна знайти крейдяні печери, що спускаються прямо в море. Найбільш відомі з них розташовуються в провінції Крабі і в районі островів Пхі-Пхі.
Дуже цікавим для досліджень місцем вважається печера собору Твін. Це одна з головних визначних пам’яток архіпелагу Ланта. Зовні вона схожа на храм, розділений на два зали, в яких можна спостерігати за акулами-зебрами, кальмарами і черепахами.
Неподалеку острова Ланта Яй можна знайти безліч печер з одним входом і одним виходом, які вважаються найбезпечнішими, так як в них не можна заблукати. При цьому поряд з ними можна зустріти багатьох цікавих створінь: китових акул, тунця, восьминогів і навіть каракатиць.
Більш досвідченим дайверам неодмінно варто відвідати печеру Tham Sra Кео. Вона є найглибшою в усьому королівстві – два виходи печери з’єднуються на глибині 84 метри під водою. Максимальна глибина, на яку дайверам там доводилося занурюватися – 240 метрів. Знайти цю печеру нескладно. Вона розташовується в 20 км від Крабі-тауна. Доїхати туди можна по трасі №4, прямуючи в сторону Панг Нга.
Є ще одне дуже гарне місце – Риф Анемонів.Там можна побачити леопардових акул, червоні корали, і, звичайно, багато різних видів анемонів. Поруч з рифом знаходиться затонулий КОРОЛІВСКИЙ Крейсер. Його корпус щільно покритий коралами. Уламки знаходяться на невеликій глибині – 25-32 метра і при бажанні можна не тільки помилуватися його видами, але і заплисти всередину.

preloader
Top