м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7318 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Цікаві місця в Фетхіє та Олюденізі (Туреччина)

Цікаві місця в Фетхіє та Олюденізі (Туреччина) :

1. Лікійські гробниці
Починати огляд визначних пам’яток Фетхіє потрібно, мабуть, з Лікійських гробниць – це, як кажуть місцеві «повинен бачити кожен». Навіть якщо історією ви не сильно цікавитеся, побачити ці споруди IV століття) до нашої ери хоча б одним оком потрібно обов’язково.
Між іншим, багато туристів купують екскурсії до Лікійських гробниць в Дальяні, і навіть не знають, що в Фетхіє вони знаходяться у них прямо під боком. Якщо ви захочете оглянути найвідомішу гробницю Фетхіє – місце поховання правителя Амінтас – то підготуйте 5 лір за вхід і міцні ноги для підйому по крутих сходинках.

Цікаві місця в Фетхіє та Олюденізі (Туреччина)

2. Замок Фетхіє
Напроти Лікійських гробниць знаходяться руїни замку Фетхіє, тому огляд цих пам’яток потрібно об’єднати. На жаль, від замку дійсно мало що залишилося (на відміну, наприклад, від приголомшливого замку в Бодрумі), але зате від нього відкривається шикарний вид на весь Фетхіє.
Доречі, відмінне місце для пікніка – беріть пару кебабів, гранатовий сік, плед і вирушайте милуватися краєвидом. Ось вам ідея, чим можна ще зайнятися в Фетхіє.

3. Набережна і центр Фетхіє
Безумовно, потрібно оглянути і Фетхіє – для цього вирушайте до набережної і порту. Це відмінне місце для того, щоб прогулятися ввечері після дня проведеного на пляжі, а також забронювати собі морський тур на наступний день.
Трохи далі від води і ближче до гір, знаходиться торгова вулиця з невеличкими торговими лавками і повноцінними бутиками, в тому числі і знаменитий місцевий брендах.

4. Набережна пляжу Чалиш
Коли Фетхіє вивчене, можна переходити до околиць. Почніть з пляжу Чалиш і розташована уздовж нього довжелезна набережна, прогулянка по якій забере у вас півдня (з зупинкою на обід або вечерю в одному з розташованих тут кафе).
До речі, ще тут приголомшливі заходи і ви хоча б раз Ви повинні ними насолодитися в спокійній романтичній обстановці, без всякого поспіху.

5. Покинуте село Кайякей
Відносини між Туреччиною і Грецією завжди були досить напруженими. Це можна побачити на Кіпрі – острові, частина якого після переходу у власність Туреччини покинуте і, на жаль, не використовується в туристичних цілях.
С селом Кайякей склалася в чомусь схожа ситуація. Після того як впала Османська імперія, між Грецією і Туреччиною було укладено угоду про обмін населенням. Турки поверталися на свою батьківщину, і греки, в свою чергу, також залишали обжиті місця на турецькій території і поверталися в Грецію.
За задумом переселенці мали заяняти спорожнілі будинки, покинуті в поспіху, і життя в містах і селах продовжиться. Можливо, в інших місцях все саме так і склалося, але в гірське село Кайякей турки заселятися так і не захотіли.

6. Пляж Олюденіз
Якщо вже ви добралися до Фетхіє, то не помітити приголомшливо красиву бухту Олюденіз просто неможливо. Скористайтеся місцевими маршрутками або орендуйте свій транспорт, але обов’язково проведіть на місцевому пляжі хоча б кілька годин.
Також рекомендуємо забратися в гори і сфотографувати Олюденіз з висоти.

Цікаві місця в Фетхіє та Олюденізі (Туреччина)

7. Пляж Кідрак
Після Олюденізу наступний від Фетхіє пляж – Кідрак. Вхід туди платний, хоча ближче до заходу грошей ніхто не бере. Місце примітно тим, що воно дуже малолюде і практично дике. Всім, хто любить тихі необжиті пляжі, Кідрак неодмінно сподобається.

Цікаві місця в Фетхіє та Олюденізі (Туреччина)

8. Лицарський острів
Цей острів відмінно видно з набережної Фетхіє, адже розташовується він прямо навпроти курорту. Незважаючи на туристичну активність на материку, Лицарський острів зберігає свою тишу і острівний затишок. Мабуть цим пояснюється популярність місцевої нерухомості і висока вартість розташованих тут вілл.
Туристи можуть потрапити на острів під час морської екскурсії або на водному таксі, яке ходить від материка. У путівниках пишуть, що тут багато чудових диких пляжів.

9. село Uzumlu
Знаходиться приблизно в 40 кілометрах від Фетхіє, а значить це відмінний пункт призначення, якщо ви взяли в оренду мопед (хоча сюди також можна доїхати на маршрутці). Це тихе, миле містечко зі своїми історичними пам’ятками.
Поряд знаходиться поселення Джадіанди з цілим комплексом древніх римсько-лікійських руїн, які безумовно заслуговують на окрему увагу. А так як село розташоване в горах – тут відкривається шикарний вид на Фетхіє.

preloader
Top