м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7320 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Екскурсії в Домінікані. Що подивитись?

Екскурсії в Домінікані. Що подивитись?

Домінікана – особливий регіон Карибського басейну, де сконцентрована найбільша кількість архітектурних, культурних та історичних пам’яток колоніального періоду. Безліч подій та споруд пов’язані із ім’ям Христофора Колумба та з його діяльністю. Пам’ятник на його честь знаходиться у однойменному парку в столиці Домінікани.

Основна туристична локація – Санто-Домінго. Нещодавно тут відреставрували палац Ель-Алкасар-де-Колон. Своєрідним музеєм можна вважати все місто, адже саме тут збереглася оригінальна забудова: низькі споруди, вузькі вулиці, монастирі початку 16-го сторіччя. Про перші кроки іспанського впливу та самобутні племена розповість колоніальний музей.

Прихильники пляжного відпочинку мають відвідати Бурштинове узбережжя, Коста-дель-Амбар, що отримало свою назву через численні поклади бурштину у надрах та унікальний природний ландшафт. Також варто відвідати чарівний водоспад Ель-Лимона, що вважається одним із найгарніших у світі.

Для туристів – численні розваги, більшість із яких пропонують готельні та туристичні комплекси. Це дайвінг, параглайдинг, пірнання із маскою, рибалка, круїзи, віндсерфінг та серфінг, еко-туризм, тощо.

Природні та рукотворні пам’ятки

Екскурсії в Домінікані. Що подивитись?

Відпочиваючи у Домінікані, необхідно побачити:

 – Альтос-де-Чавон. Всесвітньо відоме містечко художників, відтворена копія середньовічного поселення. Місцева пам’ятка – церква Святого Станіслава, польського покровителя.

 – Ла-Вега. Містечко у центрі плодючої долини Ла-Вега-Реаль. Тут – національна святиня, храм Богоматері Лас-Мерседес.

 – Маяк Колумба. Одне із знакових місць Санто-Домінго та всієї республіки. Особливість маяка – нетипова архітектура та відсутність моря поблизу.

 – Національний парк Армандо-Бермудес. Створений місцевою владою ще у 1956-му році. Розташований у провінції Сантьяго, у горах Кордильєра. Поблизу – ще один національний заповідник, заповідник Хосе-дель-Кармен-Раміреса.

 – Національний парк Ель-Чоко. Один із найбільш молодих парків у Домінікані. На території – пасовища та густі тропічні зарослі, що вкривають гірські утворення.

 – Національний парк Харагуа. Найбільший заповідник Карибських островів, розташований на півдні півострову Педерналес.

 – Національний парк Лос-Айтісес. Рай для прихильників еко-туризму, що вирізняється величезною площею. Мангрові болота межують із пальмовими та бавовняними заростями, таємничими печерами.

Екскурсії в Домінікані. Що подивитись?

 – Екопарк «Природні очі». Незвичний оазис у Пунта-Кані, що дозволяє познайомитися із недоторканими тропічними лісами, їх флорою та фауною. Місцева особливість – величезні та дивовижні квіти неймовірних кольорів.

 – Самана. Однойменний півострів із затокою – ще один куточок недоторканої природи. Тут – численні природні пам’ятки: національний парк Гаїтісес, печери Сан-Габріель, Анхель, Лінеа та Арена.

 – Харабакоа. У місті водоспадів – надзвичайна водна палітра, до якої входять водоспади Ель-Сальто-Хіменоа, Балнеаріо-де-ла-Конфлуенсія, Ель-Сальто-де-Байягате, Балнеаріо-де-ла-Гуасарас.

Плануєте насичений та різноманітний відпочинок у Домінікані, та не знаєте, з чого розпочати? Звертайтеся до агенції “Везувій Тревел”, і ми візьмемо на себе всі турботи!

preloader
Top