м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7318 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Гоа, Красиві пляжі

Красиві пляжі Гоа, Індія

1. Кавелосім Біч(Cavelossim Beach)
Цей прекрасний пляж знаходиться подалі від міського шуму, в 12 кілометрах від Бенауліма. Безподобний він не тільки своєю чистотою та відмінно розвиненою інфраструктурою, але і фантастичними пейзажами. Узбережжя, покрите дрібним білим піском, оточують чорні скелі – виглядає панорама дуже ефектно. При цьому, Кавелосім, у відмінності від Варки, не можна назвати спокійним місцем.
Тут є пункти прокату лодок і водних розваг, де гостям пропонують займатися водними видами спорту та, при необхідності, проводять інструктаж. В околицях можна знайти місцеві ринки та магазини, лавки індійських ремісників, багато затишних кафе та ресторанів.

Гоа – найвідоміший курорт Індії

2. Utorda beach
Достататньо протяжний пляж узбережжя, розташований між двома іншими відомими пляжами Південного Гоя, Мажорда та Арросім. Широкий простір, покритий білосніжним шовеовистим пісочком, відділяє від суєти курорту пальмова аллея. По території проходить річка, яка ділить сушу і утворює невеликі природні острови.
Ось це відмінне місце для спокійного відпочинку всією сім’єю, прогулянка вздовж моря та мимовільного відпочинку на теплому пісочку.
Активних розваг тут практично немає. Зате досить затишних кафе, де пропонують страви національної кухні, свіжі морепродукти та соки з екзотичних фруктів.

3. Варка Пляж(Varca Beach )
Улюблене місце для романтиків та молодят. Тут все в міру: достатньо готелів різного рівня – від розкішних п’ятизіркових до цілком демократичних бунгало, неповторних виборів кафе та ресторанів, що не порушують спокою відпочиваючих. В плані сервісу на Варці теж все як потрібно – він є, але при цьому йому ніяк не можна назвати нав’язливим.
Приємне доповнення ко всього цього – дрібненький білий пісок, тепла вода і можливість побачити дельфінів, відплив на човні недалеко від берега.

4. Майордський пляж(Majorda beach)
Ця 30-кілометровая піщана прибережна смуга, оточена пальмовыми і фруктовими рощами, обірвана бухтами та лагунами, уздовж якої розташовувалася місце і колоритним місцевим деревами, і розкішним п’ятизірковий готельним комплексом, і демократичними бунгало.
Не дивлячись на те, що це один з найпопулярніших пляжів Гоа, тут завжди чисто, спокійно і тихо. Розваги представлені невеликими кафе та ресторанами, де гостям пропонують продукти з морепродуктів, а також пункти прокату інвентаря для водних видів спорту.
tur v indijy - goa
5. Пляж Арамболь(Arambol beach)
Один з найбільш живих і багатоликих пляжів Гоа. Місце прийдеться за душею і для людей творчих, і для неформалів, і для тих, хто шукає гармонії з навколишнім світом, і для заядлих любителей тусовки. На окраїнах Арамболя є куточки, де приверженці будь-яких духовних практик живуть на постійній основі. Інфраструктура тут розвинута достатньо добре.
Вздовж узбережжя є багато готелів, ресторанів, барів, нічних клубів, сувенірних лавок. Періодично проводяться концерти та шоу-програми під відкритим небом, влаштовуються вечірки. Все це – цілком доступно за ціною, орієнтується в основному на молоді.

6. Пляж Бага(Baga beach)
Не такий оживленний і шумний, як Арамболь. Ще кілька років тому його і зовсім можна було назвати диким. Однак промисловість туризму “добралась” туди досить швидко – сьогодні Бага може похвалитися великою кількістю кафе та ресторанів, розташованих уздовж узбережжя сучасними готелями.
Крім цього, візитна карточка Баги – численні шезлонги та зонти, під якими можна втекти від палючого сонця. Любителі нічного життя і  вечірок після заходу сонця можуть заглянути в одне з відомих нічних клубів – Титос або Мамбо, вони розташовані недалеко від узбережжя.

7. Пляж Анжуна(Anjuna beach)
Це центр культурно-тусовочного життя. Тут 24 години на добу відбувається якась рух, постійно організовуються, в тому числі й абсолютно спонтанно, всеможливі шумні і веселі міроприємства, а по середам відкривається флористичний ринок. В загальному, скучати відпочиваючим на Анджуні не доведеться абсолютно точно.

8. Вагатор пляж(Vagator beach)
Один з кращих в Північному Гоа, він регулярно займає провідні місця у всіх можливих рейтингах. Популярний він серед молоді та тусовщиків – тут постійно проводяться західні заходи, творчі зустрічі та навіть концерти під відкритим небом.
Приємний додаток до них – прекрасні природні пейзажі. Крім того, поруч знаходиться живописний Форт Чапора, побудований ще в 17 столітті.
Гоа, Красиві пляжі
9. Мандрем пляж(Mandrem beach)
Красиве місце з білим піском, який відокремлює від урбаністичної смуги курорту невелика річка з переміщеними через неї красивими місцями, дерев’яними та бамбуковими балками.
Опинившись на твердій землі, гостей чекають численні бари, прошовшись узбережжям, можна натрапити на кольорові рибальські дерева (Мандром достатньо протяжний). Після заходу сонця барні стійки перетворюються в діджейські пульти, а узбережжя – у танцпол під відкритим небом.

preloader
Top