м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7320 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Тури до Греції. Раннє бронювання – Греція, Халкідіки, чарівні піщані пляжі та ласкаве море чекають на Вас…
Чудовий готель Julia Hotel 3*(КАСАНДРА)
Харчування Аll inclusivе, на червень-липень-серпень-вересень
Найнижчі ціни у травні, червні та вересні!!!
На своєму авто,поч. червня, на 8 днів, Аll inclusivе, на Двох – 395 євро!!!
На автобусі зі Львова червень, 10 днів, Аll inclusivе, на Двох – 830 євро, якщо на 11 днів – 850 євро
Авіа зі Львова кінець травня, 7 днів, Аll inclusivе, на Двох – 790 євро!!!
Готель надзвичайно популярний у молоді, пар, сімей з дітками, кожного року наші туристи задоволені цим готелем та вражені красою Халкідік. Чисте море і чудові пляжі, компактна територія, затишні номери,
простота стилю, басейн, інтернет. Якщо ви хочете зайнятися активним відпочинком,
то можете відвідати максимально можливу кількість екскурсій. Запитуйте на ваші дати і на вашу кількість днів.

Бассейн_отеля_Julia,_Кассандра 33627 5(1) 434_12_441_1

Кассандра – найбільш популярна частина півострова з великою кількістю комфортабельних готелів і прекрасних пляжів, розвиненою туристичною інфраструктурою.
У невеликому містечку Каліфея, можна гарненько розважитися в нічний час в місцевих барах і клубах. А вдень можна подивитися в Калліфеї місцеві історичні пам’ятки – руїни древньої християнської базиліки і останків храму Зевса, розташованих на береговій лінії Халкідіки.

Перебуваючи на півострові Халкідікі, у туристів є унікальна можливість поїхати на екскурсію в Метеори – всесвітньо відомий комплекс монастирів, побудованих на обривистих скелях і кручах. Метеори знаходяться на відстані приблизно 300 км від півострова, відповідно екскурсії проводяться на комфортабельних автобусах з безкоштовним доступом в інтернет.

Перші відлюдники з’явилися в Метеорах ще в IX столітті, і з кожним роком їх чисельність збільшувалася. У період розквіту, в Метеорах налічувалося 24 храми, але тепер функціонують лише шість. У храмах зберігаються унікальні фрески, безцінні ікони і середньовічні рукописи.

Східний півострів регіону Халкідікі підходить тим, хто шукає умиротворення і мріє доторкнутися до грецьких святинь. Саме тут знаходиться найбільш важлива православна святиня Афон, на території якої розташовується понад 20 духовних центрів різних християнських культур. Круїз навколо Святої гори Афон коштує близько 50 євро.

БРОНЮЙ ЗАРАЗ АБО ДЗВОНИ ЗА тел. 096 133 0 333

Забронювати
preloader
Top