м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7318 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Їдемо в Анталію. Що подивитись?

idemo-v-antaliyu-shho-podivitis

Анталія – привабливий та популярний курорт з багатою історією. Саме місто засноване ще грецьким царем Атталом Другим, адже узбережжя бухти нагадувало йому рідні краї. Пізніше Атталію, як тоді називалося місто, захопили римляни, військо Візантійської імперії, його атакували морські розбійники, заселяли турки-сельджуки та турки-османи. Всі вони залишали свій відбиток в історії поліса, завдяки чому місцева архітектура поєднує у собі різні стилі, від давньогрецького до сучасного турецького мистецтва.

Анталія розвивається не повільніше за Стамбул та великі міста. Саме вона вважається другою столицею та головним курортом Туреччини. Регіон поєднує у собі комфортний клімат, мальовничі пейзажі, чудову інфраструктуру та різноманітні розваги для сотень тисяч туристів зі всього світу.

Пам’ятки Анталії дозволяють вивчати історію країни, її культуру, місцеві особливості східного колориту. Фортеці, вежі, мечеті, мінарети, інші культурні локації гармонійно межують із сучасними європейськими трендами, клубами, розвагами.

Пам’ятки Анталії

Старий порт Анталія

Центральний район Анталії нагадує звичайне європейське місто. Він сучасний, охайний та привабливий. Поблизу – старе місто, яке зберегло старовинні споруди, вузькі вулиці, невеличкі базари із місцевими виробами та сувенірами.

Одна із наймальовничіших точок – Старий порт. Екзотичний і незвичайний, він зацікавить любителів моря та морських подорожей. Найстаріша пам’ятка – стіни фортеці, датовані другим сторіччям. Їх залишки зустрічаються по всьому місту.

Мінарет Анталія

Символ Анталії – мінарет Йівлі, який вирізняється нетиповою архітектурою. Унікальна форма споруди – єдина у своєму роді. Особливість мінарету Кесик – поєднання фундаменту античного храму, будівлі християнської церкви та традиційних особливостей мечеті. Згідно легенд, верхівку споруди знищила блискавка.

Адріанові Ворота були збудовані на території старого міста під час прибуття в Анталію римського імператора Адріана. Вони цікаві своєю історією та оформленням.

Що ще можна відвідати, відпочиваючи у Анталії?

Для повноцінного знайомства з історією Анталії обов’язково відвідати місцевий Археологічний музей. Розташований у самому центрі міста, він складається із чотирнадцяти залів, тринадцять із яких присвячені різним періодам чи культурним явищам. Останній зал створений спеціально для дітей, де вони можуть навіть перевірити окремі експонати на міцність.

idemo-v-antaliyu-shho-podivitis-3

Також варто відвідати Міні-сіті. Це зменшена копія усіх пам’яток Туреччини, які зібрані на території одного парку мініатюр. Маршрут спланований так, щоби роздивитися всю експозицію. Для зручності біля кожного експонату – інформаційний стенд.

На території Анталії розташовані два водоспади. Це Верхній та Нижній Дюден. Найкращі краєвиди можна оцінити під час морської прогулянки. Роздивитися місто з висоти можна з гори Тюнектепе.

Також популярні різноманітні екскурсії: Перге-Аспендос-Сиде, Демре-Кекова, місто Конья, розташоване у п’яти годинах їзди від берегу, тощо. Така мандрівка вразить шанувальників історії та культури.

Планування власної програми, організація відпустки, вибір туру та інші деталі потребують часу та досвіду. Щоб отримати найкращий результат при мінімальних зусиллях, зверніться до нас, турагенції “Везувій Тревел”!

preloader
Top