м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7316 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Індія. Загальна інформація для туристів

Індія. Загальна інформація для туристів

Індія – один з найпопулярніших туристичних напрямків. Вона приваблює своєю красою, різноманітністю, унікальною культурою, історією і традиціями.

За своєю структурою Індія – федеративна республіка з 28 штатів, 6 союзних територій і Національного столичного округу Делі. Всі вони діляться на округи, а округи – на талуки. Всього в Індії більше 600 округів.

За кількістю населення Індія посідає друге місце після Китаю. Більше 70% жителів проживають в сільській місцевості, хоча щороку кількість міського населення збільшується за рахунок міграції.

Часовий пояс – UTC + 05: 30.

Державні мови – хінді та англійська, так що проблем з комунікацією зазвичай не виникає. Територія омивається Індійським океаном, Аравійським морем, Бенгальською затокою і Польською протокою.

Клімат близький до екваторіального. Сухий і жаркий сезон – квітень-червень, сезон дощів – липень-жовтень, основний туристичний сезон – листопад-березень.

Основна релігія – індуїзм, який сповідає близько 80% населення. Також популярний іслам. Рідше зустрічається християнство, сикхізм, буддизм, джайнізм і більш рідкісні релігії, включаючи унікальні вірування аборигенів.

Культурні особливості Індії

Індія. Загальна інформація для туристів

Вирушаючи в країну з такою унікальною культурою, не можна ігнорувати її традиції і звичаї. Ось лише кілька місцевих особливостей:

  – В Індії можна їсти руками, але тільки правою. Ліва вважається брудною.

 – Ритуал вітання – з’єднані долоні (як для молитви) піднімаються до підборіддя. Після цього потрібно кивнути і сказати «намасте». Рукостискання в Індії неприйнятні, як і більшість фізичних контактів.

 – Тут відсутнє поняття прізвища. Ім’я – це особисте ім’я, ім’я батька, каста і назва місця проживання.

 – Не можна показувати вказівним пальцем, тільки витягнутою рукою.

 – Підошва взуття, розгорнута до когось – неповага. Також взуття знімається перед входом в священне місце.

 – Відвідування священних місць вимагає ретельного вибору одягу, хоча традиції можуть відрізнятися. Не слід брати в храм шкіряні вироби. Будь-які духовні предмети повинні бути приховані від сторонніх людей.

 – Ще одна традиційна особливість – священні тварини. В першу чергу це корови, яких можна зустріти на вулицях, площах і навіть пляжах. Ставитися до них потрібно максимально акуратно і дбайливо. Також тут шанують мавп, з якими ніколи не можна втрачати пильності, адже вони можуть бути дуже непередбачувані в своїй поведінці. Ще одна місцева гордість – павичі.

Звичайно, не можна за один раз запам’ятати всі особливості, але їх знання допоможе уникнути багатьох проблем і зробить відпочинок спокійнішим і приємнішим.

Що ще треба знати перед поїздкою в Індію?

Індія. Загальна інформація для туристів

Столиця Індії – Нью Делі, район міста Делі. Якщо Нью Делі – це об’єднання адміністративних об’єктів, бізнес-центрів, хмарочосів і музеїв, то Делі – галасливе, багатонаціональне місто контрастів і еклектики, в якому старовина та Старе місто сусідствують з сучасними спорудами. Обов’язково варто відвідати найвищий в світі мінарет Кутуб-Мінар, місцеву Тріумфальну арку Ворота Індії, гробницю Хумаюна і химерну фортецю Червоного форту.

Агра – це Тадж Махал та інші унікальні чудеса, включаючи місцевий Червоний форт, який перевершує столичний в видовищності та ефектності, і Місто мечетей Фатехпур-Сікрі.

Найбільше місто країни – Мумбай, в якому відбуваються дії більшості індійських фільмів. Унікальна історична локація – Колката. Найпопулярніший курорт – Гоа. На другому місці – Керала. А для любителів усамітнення – Нікобарські і Андаманські острови.

А насолодитися насиченим відпочинком в Індії без перешкод та організаційних проблем можна, якщо одразу звернутися до нашої агенції “Везувій Тревел” у м. Львів!

preloader
Top