м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7320 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Коли краще відпочивати на Пхукеті?

koli-krashhe-vidpochivati-na-pxuketi

Відпочинок на Пхукеті можливий протягом всього року, чому лише сприяє комфортний тропічний мусонний клімат. Суха зима та вологе літо майже не відрізняються за температурою, але необхідно враховувати і місцеві особливості, зокрема – сезон дощів.

У Таїланді виокремлюють три сезони:

 – Жаркий (березень-червень);

– Дощовий (липень-жовтень);

– Прохолодний (листопад-лютий).

Туристична індустрія розглядає два основних сезони: високий (з листопада по квітень) та низький (з травня по жовтень). Зазвичай основним чинником розподілу є не наявність дощу, а стан моря, адже наявність сильних хвиль перешкоджає комфортному та безпечному купанню.

Сезон дощів

koli-krashhe-vidpochivati-na-pxuketi-1

Сезон дощів – не вирок при плануванні поїздки до Пхукету. Звичайно, бажаючим відпочити під сонцем біля спокійного моря краще обрати інший час. Люди, які не бояться примх погоди, можуть сміливо вирушати до Пхукету і у низький сезон, поєднуючи насичений відпочинок і приємну економію.

Під час дощу на Пхукеті можна приділити час спа-процедурам, масажу, вечірнім шоу, нічному життю та шопінгу. До послуг бажаючих насолодитися спокійним та чистим морем – бухта Чалонг поблизу. Захищена від мусонних хвиль, вона залишається комфортною у будь-який сезон.

При виборі морських екскурсій необхідно враховувати, що неспокійне море – не кращий помічник у подорожах на човні чи спідботі. Від такого відпочинку краще утриматися людям з проблемами зі спиною, серцево-судинною системою, а також людям, яких захитує в транспорті. На вибір сухопутних екскурсій сезонність майже не впливає. Достатньо лише своєчасно корегувати програму, відповідно актуальній ситуації

Що ще необхідно врахувати, плануючи відпочинок на Пхукеті?

Плануючи відпустку на Пхукеті, варто згадати і про місцеві свята та фестивалі, які обов’язково подарують нові враження.

 – Європейський Новий рік. Супроводжується традиційними урочистостями та особливими обрядами очищення від зла та невдач з місцевим колоритом. Готелі влаштовують святкові вечері з різноманітними розважальними програмами. По місту – численні ярмарки та танці.

 – Китайський Новий рік. Дата варіюється від кінця січня до середини лютого. Свято супроводжують масштабні святкування, танці, паради, феєрверки, дракони та інші мальовничі розваги. Туристів чекає велика кількість смачної їжі та привабливі знижки.

 – Сонгкран. Офіційне свято Таїланду, місцевий Новий рік, який святкується 13-15 квітня. Також це фестиваль води, під час якого молодь активно обливає один одного.

 – День народження Її Величності Королеви Сірікіт. 12 серпня – особливий день для місцевого населення, що також називається Днем Матері. На вулицях з’являються прикрашені портрети королеви, прапори, герби та гірлянди. Проводяться концерти та масові заходи. У цей день прийнято вітати всіх жінок, даруючи їм квіти жасмину.

Не менш відомі і численні фестивалі: фестиваль феєрверків, човнів, морепродуктів, вегетаріанської їжі, регати, туристичні ярмарки, святкування відкриття сезону, свято випуску черепах, тощо. Незалежно від пори року, на Пхукеті гостей завжди зустрінуть розкішні пальми, чистий пісок та дружня атмосфера. А для організації комфортної відпустки зверніться до агенції “Везувій Тревел” у місті Львові!

preloader
Top