м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7316 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Кращі піщані пляжі Хорватії

Кращі піщані пляжі Хорватії :

1. Rajska plaža в місці Лопар на острові Раб
В 14 км від міста Раб розташований пляж Rajska plaža 1,5 км завдовжки. Завдяки своїм особливостям і криштально чистому морю, він нагороджений Синім прапором. Дуже мілке море і досвідчені рятувальники, що знаходяться там з 9 до 18 годин, роблять його досконалим місцем для сімей з дітьми що не вміють плавати.
Серед послуг на цьому прекрасному піщаному пляжі ви можете знайти до душі – бари, ресторани, різноманітні спортивні майданчики, велосипедні доріжки і велика пропозиція водних видів спорту.

Кращі піщані пляжі Хорватії

2. Пляж Crni Моlо в Цріквеніца
Розміщений в м.Цріквеніца, він є одним з найвідоміших піщаних пляжів Рив’єри Цріквеніца. Пляж Crni Моlо пропонує різні спортивні можливості, від занять аеробікою, пляжного волейболу, міні-гольфу, водних гірок, водних лиж …
Ті, хто хоче відпочити в прохолоді, можуть орендувати парасольки і шезлонги, після купання в морі зможете освіжитися в одному з душів. Ресторани, кафе і готелі, які його оточують, роблять його улюбленим місцем як молоді, так і сімей з дітьми.

Кращі піщані пляжі Хорватії

3. Пляж Bijeca в Медуліні
Найвідовіший пляж в Медуліні, що тягнеться на 1 км уздовж узбережжя, – це піщаний пляж Bijeca. Оточений численними деревами, прохолодою яких, найбільше, насолоджується старше покоління. Завдяки пологому спуску в море, його радісно відвідують і сім’ї з дітьми.
В своїй пропозиції містить і американські гірки, одне з улюблених розваг дітей і молодих людей, які приходять сюди пограти в піцігін. Оточений прекрасними острівцями, видом яких можете насолодитися в одному з барів і ресторанів, які там знаходяться.

4. Пляж Saharun на Дуги оток
Поруч з Велі Рат в північній частині Дуги оток знаходиться піщаний пляж Saharun. Довжиною 800 м, оточений сосновим лісом з одного і криштально чистим морем з іншого боку, протягом дня він є ідеальним місцем для романтичних пар, літніх людей і сімей з дітьми.
В вечірні години Saharun змінює своє обличчя і стає улюбленим місцем збору молоді, що організовує в численних барах і кафе пляжні вечірки, які можуть тривати всю ніч.

Кращі піщані пляжі Хорватії

5. Пляж Sabusa, Кукліца на острові Углян
Всього в 15 хвилинах ходьби від Кукліци на острові Угля Знаходиться прекрасний піщаний пляж Sabuša. Незважаючи на те, що класифікується як піщаний пляж, його узбережжя бетонне, що робить його ідеальним для загарання.
Завдяки своїм тіньовим ділянкам і мілкому криштально чистому морю, він є досконалим вибором для сімей з дітьми. Якщо зголодніли після волейболу в воді, тут є бістро з їжею і напоями. Ті, хто трохи хоробрий, за 10 хвилин пішки дістануться до натуристського пляжу Мала Sabuša, де одяг обов’язковий.

6. Затон – піщаний пляж близько Задара
В 13 км на захід від Задара знаходиться прекрасний піщаний пляж Затон. Завдяки своєму криштально чистому морю і якісне обладнання, цей піщаний пляж нагороджений Синім прапором. Піщаний пляж Затон пропонує великі можливості спортивних розваг, такі як теніс, піцігін, волейбол, міні-гольф і настільний теніс.
Пляж в Затоні пристосований для людей з обмеженими можливостями. Оточений дитячими парками розваг, водними гірками і об’єктами громадського харчування, ідеальний для сімей з дітьми.

7. Пляж Црвена Лука біля Біограда на Мору
Всього в 3 км від Біограда знаходиться пляж Црвена Лука. Піщана частина пляжу довжиною 150 м розташована в найглибшій частині відокремленої бухти, а північна частина пляжу відведена для нудистів. До цього прекрасного піщаного пляжу найлегше дістатися пішки з Кумената або на човні, яку можна орендувати на пляжах Соліна і Dražice.
Пляж Црвена Лука – ідеальний вибір для всіх авантюристів і романтичних пар, які будуть насолоджуватися красою кришталево чистого моря і численними розважальними та спортивними заходами.

8. Пляж Сабуніке поруч з Нином і затону біля Задара
Розміщений в 6 км від Ніна і Задара, пляж Сабуніке є ідеальним вибором для сімей з дітьми, а також для розваг і спорту. Простягається на кілька км далі від піщаних пляжів в Sabunikе. Ви зможете насолоджуватися криштально чистим морем і розслаблюючою терапією лікувальних грязей.
Завдяки своєму розташуванню в чарівній бухті, де дме вітер з Велебіта, Сабуніке ідеальний для парусного спорту і серфінгу. На пляжах є численні магазини, ресторани та кондитерські, а любителі природи будуть насолоджуватися відвідуванням національних парків.

➡9. Пляж Сланіца на острові Муртер
На відстані 1 км від центру Муртер знаходиться піщаний пляж Сланіца. Як на одному з кращих пляжів Хорватії, тут в будь-який час можна знайти велику кількість тих, що купаються. Завдяки мілкому криштально чистому морю він є улюбленим місцем збору гравців в піцігін.
На бетонованій частини узбережжя Slanice є численні кафе, бари і дитячий розважальний центр, тому його з радістю відвідують молоді люди і сім’ї з дітьми. У безпосередній близькості знаходиться кемпінг, де можна взяти напрокат човна, скутери і велосипеди. Також в безпосередній близькості розташований нудистський пляж.

Кращі піщані пляжі Хорватії

10. Вела Пржина пляж, Лумбарда на острові Корчула
На 6 км відстані від міста Корчула знаходиться один з найкрасивіших піщаних пляжів Хорватії – Вела Пржина. Розташований в бухті і оточений виноградниками, він дуже популярний серед молодих людей, які приїжджають розважатися іграми в волейбол і піцігін або спілкуватися в одному з барів і ресторанів, що його оточують.
На цьому піщаному пляжі можна взяти напрокат шезлонги і парасольки від сонця, щоб сховатися від сонця або привести сім’ю розважатися на піску і в мілководді криштально чистого моря.

preloader
Top