м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7320 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Куди можна поїхати на екскурсії у Чорногорії

budva_sightseeing

З гордістю представляємо вам розваги та визначні місця Чорногорії.

До вашої уваги:

Монастир Острог – його історія починається з кінця 17 ст. та повністю зв’язана з життям та діяльністю св. Василия Острожского.

Скадарське Озеро – велич цього водоймища надзвичайно гарна. Тут ви знайдете великий різновид риб, та величезну кількість пірнатих птахів…На берегах цього озера розкинулись симпатичні селища, а на островах велично стоять церкви та останки фортець.

Будванська Цитадель – це середньовічна красуня, фортеця св. Марії – одна з найпривабливіших місцевин, без яких неможливо уявити собі Чорногорію. Архіологічний музей Будви, її бібліотека – книжкове царство, яке просто необхідно відвідати.

Горня Ластва – миле селище біля Тівату, у літній період користується найбільшим попитом серед туристів.

Міський парк Тівату – це невід’ємна та обов’язкова частина програми при відвіданні Тівату, його місцезнаходження дуже близьке до пляжу.

Палац Буча – це історична літня резиденція сім’ї Буча та Лукович, що розташована у центрі Тівту.

Дуромітор та Београдська Гора – два національних парка.

3417_a9d19

Каньон ріки Тара – це один з найбільших та найгарніших каньонів у Європі.

Ловчен – вважається символом країни, а також одноіменний національний парк.

Монастир Подмаине, або (Подострог), тут вирують героїчні епізоди, сумні події, а також, неочікуванні повороти долі.

Острів св. Марко або острів Страдіоті – найживописніший серед трьох островів Тівата. Цей невеличкий острів має пляж, та весь вкритий зеленю. Це острів Квітів або острів св. Михаила”Михальська Превлака” – насправді це більше півострів у тому випадку, якщо не має відливів. Другу свою назву він отримав у честь монастирю св. Михаила, що знаходився тут колись давно.

Стара Будва – в цю місцевість поспішають усі туристи без виключення! а ті, хто там вже побував, всеодно повертаються і не один раз! ( Тут ви побачите веніціанську архітектуру, старовинні церкви та храми)

Церква Санта Марія ин Пунта – це комплекс з шести храмів, пов’язаних з іменем Діви Марії. Також відвідайте Монастир Челія Пепреская, обов’язково перлину Чорногорії – Будву, острів Свети – Никола, Котор та незрівнянні Каньони. Все це буде у поєднанні з чудовим відпочинком у європейській, екологічно чистій країні світу!!!

becici-1249066481_w687h357

preloader
Top