м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7320 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Куди поїхати в Італії навесні

Куди поїхати в Італії навесні :

1. Нарні
Невеличке містечко Нарні розташоване в Умбрії, в годині їзди на північ від Риму. Сьогодні в Нарні можна відчути середньовічний колорит, прогулюючись по вузьких вуличках, оточений кам’яними будівлями. Тут зберігся найбільший в Європі міст давньоримської споруди – 30-метровий міст Августа. Обов’язково загляньте в Дуомо і абатство святого Касіяна, підніміться до нависаючого над містом замку Рокка-Альборнос і помилуйтеся фресками XVIII століття в Церкві Сант-Агостіно.
Цього року, з 24 квітня по 14 Травня, в Нарні вже в 49-й раз пройде фестиваль «Корса аль Анеллі». Ця історична реконструкція – точна копія лицарських турнірів епохи Середньовіччя. Учасники змагань повинні потрапити списом у підвішені кільця діаметром від 6 до 10 сантиметрів. Переможець отримує головну нагороду змагання – шовковий прапор Паліо. Кульмінація свята припадає на 3 травня – день пам’яті покровителя міст Джовенал ді Нарні.

Популярні морські курорти Італії

2. Барі
Столиці Апулії можна сміливо присвятити кілька днів: Барі – один з найдавніших міст регіону, а в минулому – один з найбільших портів Італії. В різний час він належав і сарацинам, і візантійцям, і норманам.
Головна пам’ятка Барі – базиліка Святого Миколая, збудована на початку другого тисячоліття. Загляньте в зведений в XIII столітті замок Кастелло-Свево і старовинний театр Петруцеллі. Не забудьте прогулятися по навколишніх Барі пагорбах, на яких вирощують оливки і виноград.
В околицях міста розкидані десятки старовинних замків, більшість з яких побудовані в Середні століття. Найпопулярніші – Балсільяно (Х століття), Барі (XII століття), Маркіоне і Конверсано (обидва – XVI-XVIII століття) і внесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Кастель-дель-Монте (XIII століття).

3. Ареццо
На сході Тоскани, на пагорбах, що оточують верхню течію річки Арно, на стику чотирьох долин, розташоване містечко Ареццо. Навесні звідси приємно здійснювати вилазки по околицях: мальовничі маршрути по квітучим маковим і рапсовим поля прокладені по всьому регіону. Ближче до червня зацвітають і соняшники.
Ареццо – один з найдавніших міст Тоскани. Саме тут проходили зйомки трагікомедії «Життя прекрасне», знятої Роберто Беніньї в кінці 1990-х. Засвітився у фільмі площі і вулиці відзначені спеціальні таблички – з фотографією відповідної сцени. Сюди варто приїжджати за чарівність провінційної Італії – з біжучим на уроки школярем і з запахом піци не з бістро, а з домашньої печі.
Головні пам’ятки Ареццо зібрані в історичному центрі міста. Тут і кафедральний собор з кам’яним фасадом, мармуровими барельєфами і десятками фресок, і зведений в XVI столітті Палаццо-делле-лоджія-Вазаріане, і давньоримський амфітеатр. Кращі види на місто відкривається з середньовічної фортеці, яка височить над Ареццо. Двічі на рік – у третю неділю червня і першу неділю вересня – в місті проходить лицарський турнір сарацинів.

Куди поїхати в Італії навесні

4. Стреза
Навесні на озері Маджоре, розташованому на північний захід від Мілана, пишно цвіте все, що здатне цвісти: і маки, і тюльпани, і іриси. Після дощового Львова його берега рясніють яскравими фарбами – від рожево-червоних та лимонних до бірюзових і ніжно-пудрових. «Якщо є у тебе серце і сорочка, продай сорочку і відвідай околиці Лаго-Маджоре», – писав Стендаль.
Одне з найкрасивіших міст узбережжя – Стреза, розташований на західному березі. У місті можна помилуватися віллами, палацами і резиденціями, побудовані в XIX-XX століттях: тоді Стреза було улюблене місце проживання серед європейської аристократії. Один з найкрасивіших палаців-особняки – Палаццо Болонгаро.
В складі міста включена і острівна частина – Острови Борромео. На одному з них – острів Пескаторе – любив бувати Ернест Хемінгуей: саме тут він написав кілька глав роману «Прощавай, зброє».

5. Катандзаро
Одне з головних міст Калабрія розташована на південь Італії, в «найвужчій» частині країни. Найцікавіша місцева визначна пам’ятка – віадуки, що з’єднують окремі райони міста. Один з них – Бізантіс (друга назва – Моранді) – є третім за величиною одноарочним мостом в світі.
Крім цього, в Катандзаро збереглися семикілометрова кріпосна стіна, кілька сторожових веж і шість старовинних воріт. Прогуляйтеся по центру міста зі збереженим середньовічним плануванням і загляньте в музей карет, в якому, наприклад, зберігається екіпаж, який знімався в легендарних «Віднесених вітром».

preloader
Top