м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7486 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Курорти Чорногорії

3417_a9d19

Чорногорія це 73 кілометри найрізноманітніших пляжів на будь-який смак, також це недорогий, але дуже якісний відпочинок у Адріатиці!

Це поєднання православних монастирів та середньовічних принад, озер та національних парків. А розташування пляжів, просто неймовірне – це шикарні бухти, які розташованіміж скалами, що надає ще більш заворожуючого пейзажу та завжди будуть захищати від вітру.

Це чаруюча столиця – Підгориця та перлина курортів – Будва, а під романтично-екзотичною назвою Монтенегро – приховується душа Чорногорії.

Чорногорія – це маленька, дружелюбна країна, що користується попитом серед шанувальників бюджетного та екологічного відпочинку. якщо ви шанувальник екологічно чистоо відпочинку, віддаєте перевагу тишині та спокою, любите залишатися наодинці з природою, тоді, не роздумуючи і не вагаючись – вам у Чорногорію.
Чорогорія – це найкрмпактніша країна , менш ніж за день, ви зможете оглянути всі її принади, катаючись на автомобілі від одного кінця до другого.

Найпопулярніші курорти або де можна відпочити в Чорногорії:

Будванська Рів’єра – туристичний центр Монтенегро. Ви запитаєте, чому?

Безумовно тут найгарніші піщані пляжі, заворожуюча архітектура, а також розваги на будь-який смак. Головним курортом є Будва – сердце Адріатіки. Не меншим попитом користується і курорт Бечічі.

Не залишить байдужим також містечко у бухті – Петровец, пляжі якого славляться тим, що є з червоної галькі. Також для себе ви тут знайдете цілу колекцію пам’ятників архітектури.

Святий Стефан – найпристижніший через Чорногорських курортів, що має найвишуканішу готельну базу.
Цікавий факт: А ви знали, що у 15 ст. тут вибудували фортецю, що охороняла місто від піратів? А у середині 20 ст. вона перетворилась у шикарне місто-готель, у якому дуже полюбляють відпочивати голівудські зірки.
Але це ще далеко не всі курорти цієї надзвичайної Рів’єри..

Не залишають байдужими такі курорти, як Рафаїловичі, Мілочер, Пржно, Бар, Сутоморе.

Згадаємо про ще одну перлину Чорногорії – Герцегновська Рів’єра, курортом якої є Герцег-Нови. Славиться цей курорт своєю унікальною природою. Більшість туристів приїзжають сюди як у санаторій, щоб приділити увагу свому здоров’ю.

Тіват – ще один популярний курорт цієї чудової Рів’єри. Ввважається, що саме з Тівату починається для багатьох туристів Чорногорія. Плюс до всього, саме тут знаходиться один з міжнародних аеропортів. Для прихильників архітектури та історії, Тіват, нажаль, не може похвалитися такими принадами, однак тут дуже розвинена інфраструктура, такщо приготуйтеся до того, що у пік сезону Тіват може бути занадто шумний.
Звертаємо увагу вашу на ще одну Рів’єру – Ульцинську. Вона поєднала у собі гарні та демократичні готелі. У цій Рів’єрі лише два курорти : Ульцин та колоритний острів – Ада-Бояна.

Ще один сюрприз для шанувальників цього райськокго куточку…Чорногорія ласкаво запрошує та приймає у зимовий період на свої гірськолижні курорти, які знаходяться у Монтенегро, а саме курорт Жабляк та курорт Калашин.

Забронювати тур в Чорногорію Ви можете у нас – “Везувій Тревел“.

budva_sightseeing forel_s_ovoschami_0_0 32

preloader
Top