м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7486 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Курортні міста Болгарії. Детальна інформація

Болгарія – країна, багата на різноманітні курорти і міста для відпочинку. Величезний вибір дозволяє відшукати місце собі до смаку кожному без винятків. Це може бути море та пляж, зимовий гірськолижний курорт, культурні та історичні пам’ятки, тихі місцини для сімейного відпочинку і насичені подіями міста для дружніх компаній.

Курорти Болгарії на карті

Літні курорти Болгарії

Літні курорти Болгарії

Серед популярних пляжних курортів Болгарії – Албена, поблизу Варни. Незважаючи на порівняно невеликий вік, Албена славиться досконалим сервісом, високим рівнем обслуговування, різноманітним вибором готелів та закладів харчування, насиченою культурною програмою для гостей будь-якого віку. Албена – це мальовничі пейзажі, сім кілометрів золотавого пляжу, здоровий, комфортний клімат і чисте море.

Рів’єра – мальовнича і затишна зона для сімейного відпочинку. У розпорядженні гостей – оздоровчий комплекс, різноманітні лікувальні програми, незабутнє поєднання зелених насаджень з чистими піщаними пляжами. Тепла вода насичена корисними мінеральними компонентами. Рів’єра – елітний курорт для прихильників комфорту.

Золоті піски заслужено визнані найчистішим болгарським курортом з довгим узбережжям, рівномірними спусками до води та оптимальним кліматом. Місто має бездоганний екологічний статус та охороняється, як національний парк. Тут можна зустріти рідких представників флори та фауни, сповна оцінити якісний сервіс та швидко покращити стан здоров’я.

Сонячний берег відрізняється вражаючими масштабами. Екологічний курорт з величезним пляжем запропонує гостям безліч різноманітних розваг. Дрібний золотавий пісок поєднується з чистою, теплою водою. Поблизу розташовані історичні та культурні пам’ятки, включаючи стародавнє місто Несебр. На території курорту багато дитячих розважальних центрів, спортивних та оздоровчих закладів, готелів та ресторанів різних категорій.

Зимові курорти Болгарії

Зимові курорти Болгарії

Бансько – гірськолижний курорт на південному заході країни, поблизу Пірінських гір. Піріни – один із наймальовничіших масивів, національний заповідник і об’єкт світової спадщини. Бансько – найдавніший курорт з розвинутою інфраструктурою для повноцінного і різноманітного відпочинку.

Пампорово – сонячний курорт у самому серці Родопських гір. М’яка, але довга зима приємно вразить вибагливих туристів. Регіон відомий здоровим кліматом і місцевим фольклором. Поблизу розташований молодий курорт Чепеларе, популярний серед шанувальників біатлону та бігових лиж. Місто також славиться власною фабрикою з виготовлення лиж та сноубордів.

Вітоша – гірськолижний курорт поблизу Софії. Гірський масив знаходиться на заході центральної частини Болгарії. На території – національній парк і розвинена інфраструктура для відпочиваючих різного віку. Більшість доріжок розташована на відкритих схилах. Лижні траси адаптовані для спортсменів і новачків.

Баня – місто в Пловдивській області, по південній стороні Старой Планини. Курорт відомий цілющими джерелами, мінеральними басейнами, місцевим парком, вражаючою спортивною базою та виготовленням ароматичних олій.

Серед інших популярних місць для зимового відпочинку – Боровець, Семково, Розлог. Серед літніх курортів також відомі Бальчик, Кранево, Приморсько, Дюни, Бургас та інші міста. А щоб підібрати ідеальній тур до Болгарії, враховуючи всі побажання, бюджет і пору року, зверніться до спеціалістів агенції “Везувій Тревел”.

preloader
Top