м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7316 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

😉Неймовірний тур до Македонії, Сербії та Албанії зі Львова!!!!
Виїзд автобусом зі Львова!!!
11 днів Захопливої подорожі
Виїзди 29 квітня на Травневі свята, 30 червня, 29 липня, 25 серпня

Маршрут: Львів – Вршац – Скоп’є – Охрід – Дуррес – Тирана – Шкадер – Белград – Львів
Вартість з людини зі сніданками – 350 євро.

ПРОГРАМА :

1 ДЕНЬ
06:00 Збір групи на залізничному вокзалі м. Львів.
06:30 Виїзд з вокзалу. Можна приєднатися до групи в містах: Стрий, Мукачеве, Берегово.
Перетин кордонів. Прибуття в Сербію, місто Вршац.
Пізнє поселення в готель.
Ночівля.

2 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
Пам’ятки міста ( 10 €).
Вршац – місто надзвичайної краси. Найбільш відомою історичною спорудою тут є вежа старовинної фортеці на вершині пагорбу, яку в цілях оборони збудував деспот Георгій Бранковіч ще в XIV сторіччі. Центр Вршацу, без сумніву, привертає увагу своєю будівлею резиденції єпархії, яка збудована в XVIII сторіччі. Релігійні артефакти, бібліотека рідкісних книг і ікони, які тут зберігаються несуть величезну загальнонаукову цінність. Іще одним архітектурним витвором мистецтва є каплиця Сент-Рок, зведена в XVIII сторіччі на знак подяки Всевишньому за закінчення епідемії чуми, яка мучила містян. Також Вас, без сумнівів, вразять своєю красою і історичним значенням такі будівлі, як римо-католицький храм, присвячений Святому Герхарду, а також церква Святого Теодора, зведена на честь Єпископа, який здійняв містян на успішне анти турецьке повстання.
Дегустація вин ( 15 €).
Мякий клімат, а також специфічний рельєф подарували цій місцині можливість бути ведучим виноробним регіоном Сербії. Саме тому тут вартує відвідати пізнавальні прогулянки виноградними плантаціями, виноробними підприємствами і винними льохами. Прекрасно звучать назви: Pinot Bianco, Muskat Ottonel, Chardonnay, а також столові вина: Smederevka, Italian Riesling, Banat Riesling, Župljanka і ряд багатьох інших благородних напоїв, які придають барв подорожі і підіймають настрій. Також, екскурсії в затишних винних льохах пропонують дегустацію національних сербських страв, які відмінно смакують у поєднанні з винами.
Переїзд до Скоп’є, столиці Македонії. Поселення в готель.
Ночівля.
м.Вршац, Сербія м.Вршац, Сербія

Скоп’є, столиця Македонії

3 ДЕНЬ
Сніданок. Вільний час.
Хрест Тисячоліття на горі Крстовар ( 5 €). Цей хрест видно з будь-якої точки міста. А якщо піднятися на оглядовий майданчик біля нього, ми побачимо дивовижний Скоп’є, як на долоні. Тут ми зможемо торкнутися історії міста, яке існує ще з ІІІ сторіччя до нашої ери.
Пам’ятки та історія Скоп’є ( 15 €).
Тут Ви зможете прочитати про деякі дуже цікаві пам’ятки захоплюючого міста. Ми з Вами матимемо змогу побачити Пам’ятник жертвам землетрусу. Страшне природнє лихо відбулося в Скоп’є в липні 1969 року. Місто було зруйноване, загинуло більше тисячі осіб. Вокзальний годинник застиг на відмітці 5:17 – саме в цю хвилину на місто напала ця страшна стихія.
Фортеця Кале. Ця фортеця знаходиться в центрі Скоп’є, на височині в долині Вардара. Всередині Кале постійно ведуться археологічні роботи, де знаходять багато цікавого.
Старе місто – територія колишнього базару. Воно з’явилося ще в ХІІ сторіччі. Це живописне місто з великою кількістю кафе, сувенірних лавок і магазинів, де можна погуляти, випити кави і насолодитися атмосферою міста.
Кам’яний міст. Це символ міста, який поєднує береги ріки Вардар вже протягом багатьох років. Історія повідомляє, що йому вже цілих 15 віків. Міст не раз був зруйнований через природні катаклізми, проте мешканці міста завзято його відновлювали.
Рекомендуємо в вільний час:
Для любителів шопінгу столиця пропонує вулицю, яка починається з Кам’яного мосту і веде до будівлі старого вокзалу. Тут Ви знайдете престижні магазини, ресторани і кафе.
Торговий центр «Ramstore». Тут можна придбати все – від продуктів харчування, до дорогих ювелірних прикрас. Неподалік від собору святого Климента Охрідського знаходяться магазини, в яких можна придбати автентичне балканське карбування. А між Кам’яним мостом і будівлею опери в Скоп’є знаходиться книжковий розвал. Тут можна купити рідкісні книги болгарською, македонською і сербською мовами. В звичайних магазинах таких не знайти. Для колекціонерів цей базар – райське місце.
Переїзд до м.Охрід. Пізнє поселення в готель.
Ночівля.
Скоп’є, столиця Македонії Скоп’є, столиця Македонії

Скоп’є, столиця Македонії

4 ДЕНЬ
Сніданок.
Заспокійливі пейзажі озера Охрід, а також велика кількість старовинних церков і декілька значимих монастирів, в числі котрих монастир Св. Пантелеймона з більш ніж 800 іконами у візантійському стилі. Також вартує побачити символ країни – церкву Іоанна Канео.
Національний парк Галичиця ( 15 €).
Цей парк розташований між двома найбільшими озерами Македонії – Охрід і Пресла. Головною пам’яткою парку є пік Магаро висотою більш ніж 2 кілометри. Проте, найяскравіші враження складають рослини, яких тут налічується близько тисячі різновидів. Деякі з них можна зустріти лише у цьому парку, і більше ніде в світі вони не ростуть.
На території парку розташовані 18 селищ. Місцеві жителі, переважно, займаються землеробством та скотарством, а також надають різного роду послуги туристам.
Обід на території парку за додаткову плату.
Відпочинок на озері. Вільий час.
Ночівля.
м.Охрід, Македонія м.Охрід, Македонія, Національний парк Галичица

5 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний час. Відпочинок на озері.
Якщо Ви бажаєте придбати сережки, брошки чи намиста, в Охріді живуть дві відомі родини, які прославились, власне, виробництвом прикрас з перлів – це Талеві і Філеві. Знання та навички в цій справі передаються в родинах з покоління в покоління.
Окрім цього, в Охріді популярними є музичні інструменти, ювелірні вироби, а також вироби з дерева та міді.
Ночівля.

6 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Албанії, місто Дуррес.
Поселення в готель.
Оглядова екскурсія містом. Ми прогуляємось історичним центром Дурреса, дізнаємось про його легенди і назви міста в різні епохи, відвідаємо руїни старовинного амфітеатру, одного з найбільших на Балканському півострові, Музей народної культури і Археологічний музей, де зібрано унікальні античні колекції та мозаїки. Ми піднімемось на оглядовий майданчик, де вип’ємо горнятко традиційної кави на терасі бару з захоплюючою панорамою портового Дурреса. Ми пройдемося відомою давньоримською Егнатієвою дорогою, що веде з Дурреса до Константинополя і слугувала головним економічним шляхом Давнього Риму.
Під час нашої прогулянки Ви дізнаєтесь багато цікавого про життя албанського міста, традиції, особливості побуту, неймовірну привітність та гостинність.
Вільний час. Відпочинок на морі.
Ночівля.
м. Дуррес, Албанія м. Дуррес, Албанія

Скоп’є, столиця Македонії

7 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний час. Відпочинок на морі.
Екскурсія до столиці Албанії – Тирани ( 20 €).
Запрошуємо Вас на прогулянку столицею Албанії – яскравою та кольоровою Тираною. Це головний політичний , економічний і культурний центр країни. Ми здійснимо прогулянку центральною частиною міста, побуваємо на площі Скандерберга, побачимо відому будівлю Піраміди, зведену в пам’ять про диктатора Енвера Ходжа , а також його віллу в відомому районі Бллок, куди за часів диктаторського режиму доступ надавали лише обраним політичним діячам.
Під час прогулянки на Вас чекає кава-пауза в панорамному барі, звідки Ви зможете побачити місто з висоти пташиного польоту.
Дегустація вин ( 15 €).
За Вашим бажанням ми зможемо поєднати прогулянку столицею з поїздкою на виноробню, де на Вас очікує не лише знайомство з процесом виробництва вин Албанії, а і дегустація найкращих вин на терасі виноробні, насолоджуючись променями сонця, що заходить.
Ночівля.

8 ДЕНЬ
Сніданок.
Вільний день. Відпочинок на морі.
Древній Шкодер. Північно-Албанські Альпи ( 15 €).
Подорож до одного з найбільш старовинних міст Албанії, заснованого в IV сторіччі до н.е., Шкодер, що розташований на березі Скадарського озера на місці злиття 3 рік і в оточенні Північно-Албанських Альп. Стародавній іллірійський Шкодер – типове албанське місто, прогулюючись яким Ви дізнаєтесь про багату культурну спадщину міста та регіону, а також про життя, побут і традиції албанського народу. На Вас чекає огляд центральної частини міста і її основних пам’яток, а також прогулянка османським мостом, що досі зберігся, через ріку Кір. Без сумнівів, перлиною Шкодера є фортеця Розафа, зі стін котрої відкривається неймовірна панорама. Тут ми торкнемося старовинних руїн і дізнаємось про сумну легенду, яка літає над фортецею. Під час поїздки до Шкодеру у Вас буде прекрасна можливість послухати природу в оточенні грандіозних гірських масивів, стоячи на балконі над прірвою, яка стрімко несе до самого серця Албанських Альп.
Албанський вечір з дегустацією вина і албанськими стравами ( 25 €).
Національна кухня Албанії заснована на турецьких кулінарних традиціях, саме тому головні інгредієнти в стравах – це овочі, оливки та спеції. Також вітаються закуски, найбільш популярною з них є “мезе”. Вона складається з кислого молока, м’яса, часнику, свіжих огірків, оливкової олії та спецій. Найбільш незвичайною албанською стравою можна назвати лимонний суп, яким Вас готові порадувати майже в кожному ресторані країни. Він готується на основі м’ясного бульйону, з додаванням часнику та спецій. Завдяки майже 400-річному османському пануванню, албанська кухня – спадкоємиця, в першу чергу, турецьких гастрономічних традицій. Ми скуштуємо різні види чебуреків та кебабів, які щедро приправлено спеціями. Зап’ємо все це знайомою нам середньоазійською пахтою. З м’яса, переважно, використовується баранина, а також величезна кількість салатів з свіжих овочів. Овочі тут поважають і в тушкованому вигляді: вегетаріанське рагу – популярна страва для містян, до якого можна додати все, що завгодно: картоплю, томати, моркву, солодкий перець, зелень тощо. Трапезу закінчують солодощами з чаєм. Ми скуштуємо бозу – солодкий напій на основі кукурудзяного і пшеничного борошна, цукру і води. Між іншим, йому вже майже 9000 років!
Ночівля.
Древній Шкодер, Албанія Древній Шкодер, Албанія

Скоп’є, столиця Македонії

9 ДЕНЬ
Сніданок.
Виселення з готелю. Переїзд до Белграду, столиці Сербії.
Поселення в готель.
Ночівля.

10 ДЕНЬ
Сніданок.
Атмосферний, гостинний Белград – столиця Сербії, одне з найбільш старих міст Європи, “ворота” на Балкани. Він стоїть на перехресті стародавніх торгівельних шляхів, не перетині двох рік – Дунаю та Сави.
Найгарніші місця Белграду ( 15 €).
Ви ознайомитесь з найбільш цікавими пам’ятками: район Новий Белград (торговий центр “Устьє”, парк Дружби, будівля колишньої Ради Федерації, Палац спорту “Комбанк Арена”, західні ворота міста); район Земун (вежа Тисячоліття на пагорбі Гардош, набережна Дунаю, центральні вулиці з одноповерховими будиночками в австро-угорському стилі та багато іншого). Ви також побачите: Новий міст на Аді, парк Топчідер з палацом князя Мілоша Обреновича, храм Св. Сави – найбільш великий православний храм в світі, парк Ташмайдан, російська церква Св. Трійці і собор Св. Марка, будівля Національного Парламенту, Піонерський парк і будівлі Старого і Нового палаців. Вас також зацікавить Калемегдан – старовинна фортеця, стіни і архітектурні пам’ятники котрої належать до різних історичних епох. А також багато інших цікавих пам’яток Ви побачите вже під час екскурсії.
Рекомендуємо:
Здійснити вечірній променад ошатними набережними Дунаю і Сави.
Відчути зв’язок епох, гуляючи Белградською фортецею.
Помилуватися панорамою міста з вежі “Міленіум”.
Поспостерігати за роботою талановитих художників в Скадарліє.
Навчитися відрізняти “чевапчичі” від “плескавиці”, а “супу” від “чорби”.
Скуштувати легендарну ракію, а ще краще – захопити ще кілька пляшок з собою.
Випробувати на практиці винаходи Ніколи Тесли в музеї геніального вченого.
Проїхатися на “ностальгічному потязі” до етноселища самого Еміра Кустуріци.
Позасмагати на півострові Ада Циганлія, насолоджуючись чистим повітрям та курортною атмосферою.
Ночівля.
м.Белград, Сербія м.Белград, Сербія

11 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну.
Пізнє прибуття до Львова.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВКЛЮЧЕНО:
• Проїзд комфортабельним автобусом протягом усього маршруту;
• Супровід представником фірми;
• Розміщення в готелях за концепцією сніданки;
• Екскурсійна програма.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВКЛЮЧЕНО:
• Консульський збір (транзитна віза – румунська, болгарська, хорватська, шенген – одна з перелічених, уточнювати у менеджера);
• Медичне страхування;
• Вхідні квитки в туристичні об’єкти;
• Додаткові екскурсії:
– Вршац. Пам’ятки міста (10 €);
– Вршац. Дегустація вин (15 €);
– Хрест Тисячоліття на горі Крстовар (5 €);
– Пам’ятки та історія Скоп’є (15 €);Національний парк Галичиця (15 €);
– Екскурсія до столиці Албанії-Тирани (20 €);
– Дегустація вин (15 €);
– Древній Шкодер. Північно-Албанські Альпи (15 €);
– Албанський вечір с дегустацією вина і албанськими стравами (25 €);
– Найгарніші місця Белграда (15 €).
• Вхідні квитки у туристичні обєкти:
– «Мечеть Етхем Бея» Тирана (1 € / ос.);
– «Національний історичний музей» Тирана (2,5 € / ос.);
– «Національна галерея» Тирана (2 € / ос.);
– «Етнографічний музей» Берат (2 € / ос.);
– «Музей Онуфрія» Берат (2 € / ос.);
– «Мечеть султана Баязид» Берат (1 € / ос.);
– «Фортеця» Берат (2 € / ос.);
– «Археологічний парк Аполлонія» Фієр (4 € / ос.);
– «Музей зброї» Джирокастра (2 € / ос.);
– «Етнографічний музей» Джирокастра (2 € / ос.);
– «Фортеця» Джирокастра (2 € / ос.);
– «Археологічний музей Бутринт» Саранда (5 € / ос.);
– «Амфітеатр» Дуррес (4 € / ос.);
– «Фортеця» Круя (1 € / ос.);
– «Музей Скандербега» Круя (2 € / ос.);
– «Фортеця Розафа» Шкодер (2 € / чел.);
– «Археологічний музей у фортеці» Шкодер (1,5 € / ос.);
– «Трансфер до оглядової площадки» Шкодер (2 € / ос.);
– «Археологічний музей» Шкодер (1,5 € / ос.).

БРОНЮЙ ЗАРАЗ АБО ДЗВОНИ ЗА тел. 096 133 0 333

Забронювати
preloader
Top