м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7490 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Мармарис. Молодіжний відпочинок

marmaris-night-life

Мармарис особливо вирізняється серед різноманітних турецьких курортів. Він має неповторний стиль, статус та атмосферу, за рахунок чого залишається надзвичайно привабливим для відпочиваючих. Взимку це невелике та охайне містечко, але вже с квітня тут починається зовсім інше життя. Тисячі туристів прямують на пошуки розваг та на знайомство із відомою вулицею Барів.

Основна клубна активність приходиться на червень-серпень, але окремі заклади працюють із квітня по жовтень, а іноді навіть на новорічні канікули. Вулиця Барів розміщена у центрі Мармарису, тож знайти її може кожен. Цілеспрямований натовп не дозволить розгубитися навіть тим, хто приїхав сюди уперше. Основний час розваг – з одинадцятої вечора до чотирьох ранку.

Ще одна фірмова фішка – домовленості між власниками клубів та готелів. Такі спеціальні пропозиції передбачають наявність скидок, безкоштовних напоїв та автобусів, які централізовано відвозять гостей до певного клубу та назад. Це оптимальний варіант для готелів, що розташовані віддалено.

Молодіжні клуби та бари Мармарису

marmaris-molodizhnij-vidpochinok

Уже на самому початку вулиці Барів можна помітити яскраву зелену вивіску «Green house». Тут завжди тісно та багатолюдно. Серед особливостей – низькі ціни та різноманітна сучасна музика, розбавлена реміксами російських хітів. Другий популярний заклад – розкішний «Backstreet» у центрі вулиці. Серед особливостей – гарні фонтани, помости, місця для танцівниць, комфортабельна зона відпочинку, сучасна музика у стилі транс та хаус.

marmaris-molodizhnij-vidpochinok-1

Серед відомих закладів – «Crazy Daisy». Його переваги – простір, різноманітна музика та ненав’язливе обслуговування. Інтернаціональний та непередбачуваний клуб «Joy» цікавий міні-амфітеатром для танцювальних та пінними вечірками.

marmaris-molodizhnij-vidpochinok-2

Весело провести час запальна молодь може у «Beach Club» та «Areena». Після такої насиченої програми можна приємно відпочити у тихому барі «Scorpio». Шанувальникам великих компаній та інтернаціональної музики сподобається голландский клуб «Rembrandt», r’n’b бар «Mango», витриманий в африканському стилі, чи місцевий Rock Bar.

Переваги молодіжного відпочинку у Мармарисі

marmaris-molodizhnij-vidpochinok-3

Життя на вулиці Барів не припиняється ні в день, ні уночі. Тут можна відпочити у затишному кафе чи ресторані, посидіти у барі та потанцювати у клубах. Більшість закладів пропонує безкоштовний вхід, тож можна легко порівняти різні варіанти.

Від гавані до паркової зони – мальовничий променад. Із Мармарису можна навіть добратися до грецького Родосу, скориставшись човником. Для дітей – два невеликих аквапарки. Серед переваг місцевого відпочинку – цінове різноманіття, адже тут можна знайти як дешеві та доступні, так і елітні заклади.

Ще одна особливість Мармарису – чіткий розподіл території. Раніше клуби та дискотеки зустрічалися уздовж всього узбережжя, але згодом міська адміністрація активно зайнялась питанням чистоти та зручності пляжів, комфорту відпочивальників. Таким чином активне нічне життя перебазувалося лише на вулицю Барів, дозволяючи при бажанні відпочити і у тиші. А для якісної організації відпустки в Туреччині зверніться до агенції “Везувій Тревел” у Львові!

preloader
Top