м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7318 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Митні правила різних країн Світу

Митні правила різних країн Світу :

Митні правила різних країн Світу

1. Європа
Для країн, що входять в Європейський союз, діють єдині митні правила. Так, під час подорожі на літаку, або по морю безмитно ввозити можна не більше 200 сигарет, або 50 сигар, а також не більше 1 літра міцних спиртних напоїв (зміст алкоголю – понад 22%) на людину, до 2 літрів вина і лікерів ( менше 22%), до 4 літрів неігристого вина і до 16 літрів пива.
Якщо ви подорожуєте на автомобілі чи автобусі, то ввозити можна не більше 40 сигарет і 10 сигар.
Ввозити на територію Європейського союзу можна не більше 500 грамів кави і 100 грамів чаю. При цьому дитяче і лікувальне харчування в запечатаній оригінальній упаковці можна ввести до 2 кілограмів на людину. Крім того, дозволяється ввозити до 3 кілограмів плодів цитрусових і до 5 кілограмів фруктів і овочів.
При цьому для ввезення деяких овочів, ягід і фруктів, зокрема – айви, яблук, груші, горобини, винограду і картоплі, необхідний фітосанітарний сертифікат.
Товарів особистого користування (сувенірів або подарунків) можна ввозити на суму не більше 300 євро на людину при подорожі на поїзді або на машині або до 430 євро – на літаку. При цьому в цю суму не включена вартість ліків, алкогольних напоїв і продуктів харчування.
Особливі правила діють і стосовно ліків. У країни, які входять до Європейського союзу, можна безмитно ввозити до 10 препаратів, причому кожного – в кількості не більше 5 упаковок. Для провезення наркотичних або психотропних ліків необхідно мати при собі рецепт від лікаря. Пам’ятайте: ліки повинні бути в упаковці виробника.
Окремі країни пред’являють особливі вимоги до віку домашніх тварин. Так, в Німеччину і Францію не можна ввозити тварин молодше трьох місяців. Корми для тварин на територію Європейського союзу можна ввозити до 2 кілограмів (обов’язкова умова – неушкоджена упаковка), а ліків – до 5 препаратів, причому кожного найменування – до 3 упаковок. При цьому для ліків, призначених для тварин, необхідний рецепт від ветеринарного лікаря про необхідність ліки.

Митні правила різних країн Світу

2. Мальдіви
Головне правило: ввозити алкоголь на територію Мальдівських островів суворо заборонено. Жорсткий митний огляд проходить весь багаж, що прибуває на територію країни, тому провести алкоголь навіть під виглядом соку не вийде.
Крім цього, заборона на ввезення діє відносно ковбаси салямі, свинини і будь-яких напівфабрикатів з неї.
Ввозити сигарети безмитно можна в кількості до 200 штук, а духів – до 125 мілілітрів.
Техніку дозволено ввозити винятково для особистого користування.

3. Туреччина
Ввозити до Туреччини без мита можна до 600 сигарет або до 50 сигар, 1 літр міцного алкоголю (понад 22%) і 2 літри алкоголю до 22%, чай і кава для особистого користування. На додаток до цих лімітів у зоні дьюті-фрі до в’їзду в країну можна придбати до 400 сигарет або до 100 сигар.
Але турецькі прикордонники досить лояльні – і, як правило, закривають очі на ввезення алкоголю і тютюну понад норму.

Митні правила різних країн Світу

4. Таїланд
200 сигарет або сигар, літр алкоголю на людину можна ввести в Таїланд безмитно. А ще – дитячу коляску, спортивний інвентар (наприклад, велосипед), ноутбук, фото- і відеокамеру, а також іншу техніку для особистого користування, якщо загальна сума товарів не перевищує 80 тисяч бат.
Правда, якщо ви подорожуєте удвох, то допустима сума збільшується в два рази.
Заборонено ввозити в Таїланд вироби зі шкіри, хутра, панцирів, зубів, кісток рідкісних тварин.

5. Туніс
🔹На територію Тунісу можна безмитно ввозити до 2 літрів алкогольних напоїв міцністю до 25% і до 1 літра – міцністю понад 25%.
Також взяти з собою можна до 400 сигарет на людину.

➡6. Китай
Безмитно ввозити до Китаю можна до 400 сигарет (або – до 100 сигар) і до півтора літрів алкоголю. Вартість побутових електроприладів, які турист бере з собою, не повинна перевищувати 2 тисячі юанів.
Також можна безмитно ввозити техніку – фотоапарати, відеокамери і ноутбуки, але – по одному предмету на людину. Пам’ятайте: всю техніку необхідно вказати у в’їзній декларації, і при виїзді з країни – пред’явити її.

vidpochynok v izraili

7. Ізраїль
На територію Ізраїлю можна безмитно ввозити не більше 200 сигарет, 1 літра міцного алкоголю і 2 літрів вина та інших слабоалкогольних напоїв на людину, а також не більше 3 кілограмів продуктів харчування.
Крім цього – комп’ютери, ноутбуки та планшети, так само як і будь-яку іншу техніку для особистого користування: всі вони до моменту в’їзду в країну повинні вже бути у вжитку.
Також не заборонені до провезення товари можна ввозити на загальну суму до 200 доларів на людину, які старше двох років (сюди не входять алкоголь, парфуми і тютюн).
Перевищувати допустиму норму не варто: багаж ізраїльські митники перевіряють завзято і прискіпливо. Від їх пильного погляду і носа собаки-шукача не вислизне нічого.
Також безмитно провозити можна спорядження для активного туризму. Наприклад, намет (один на людину) або велосипед (один на людину).
В випадку, якщо техніка виглядає як нова і упакована, митники мають право стягнути гарантійний внесок в розмірі мита, встановленої за ввезення того чи іншого товару. При виїзді з Ізраїлю внесок повернуть після пред’явлення квитанції і самого НЕРОЗПАКОВАНОГО товару.
При ввезенні ліків краще мати при собі рецепти від лікаря.
В Ізраїлі до ввезення заборонені рідкісні й небезпечні тварини, включаючи змій, а також собаки бійцівських порід, включаючи бультер’єрів. Крім того, не можна ввозити тварин молодше чотирьох місяців.

preloader
Top