м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7316 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Найкращі екскурсії в Греції

Греція – країна, в якій антична цивілізація залишила дивовижну історію та унікальні пам’ятки культури. Відвідуючи будь-який курорт країни,турист зможе віднайти для себе багато цікавих екскурсій.

Найбільш популярні та відвідувані є:

Афіни – будь які туристичні оператори запропонують для Вас розпочати знайомство саме з грецької столиці. Тут чекає знайомство з Храмом Зевса Олімпійського, який будувався протягом 700 років. Відгуки туристів завжди позитивні і сходяться до одного, що відвідати дану пам’ятку культури і зробити фото має будь-який подорожуючий до Греції. В рамках екскурсії ви також зможете побачити всесвітньо відомий Акрополь і його головні храми: Парфенон і Ерехтейон. Однозначно варто відвідати Римську Агору і її справжню прикрасу – мечеть Фетхіє-Джамі, театр Діоніса і Арка Адріана.

Острів Родос – один із самих популярних місць для екскурсій. Ви зможете розпочати свою подорож з міста, що знамените завдяки Колоссу Родосскому – одному із Семи Чудес Світу. Містична атмосфера фортеці Родосскої, протяжність якої 15 км., перенесе вас у часи лицарів і середньовічних турнірів.

Салоніки – «святе місто» за словами місцевих жителів. Тому будучи у Греції, не забудьте відвідати і друге значуще місто. Одним з найбільш сакральних місць в місті є Базиліка Святого Дмитра, що вважається покровителем міста. Також Ви зможете побачити: Церкву Святої Софії, Арку Галерія і статую Аристотеля. Доречі, якщо потерти великий палець лівої ноги філософа, то кажуть, що поліпшуються розумові здібності людини. Для любителів шопінгу у Салоніках є також безліч торгових центрів та фірмових магазинів, де Ви завжди віднайдете щось по знижці.

Касторья — надзвичайно красиве місто, розташоване на березі дивовижного озера Орестіада. Касторья знамените для туристів завдяки шопінг турів, особливо через величезну кількість магазинів з хутряними виробами. Також Ви зможете побачити Грецію зовсім у іншій красі, з її місцевими традиціями. Бажаючі матимуть можливість отримати унікальну можливість прийняти участь у місцевому карнавалі – “Регуцарія”.

Метіори — один із самих найпрекрасніших районів Греції. Круті скали, що ростуть прямо із землі з величним видом переривають рівнинні пустині та залишають незабутні враження у туристів. Саме тут, на самих вершинах скал побудовані 24 монастирі, де зберігаються багато стародавніх рукописів та ікон. Туристи матимуть змогу відвідати 2 монастирі — чоловічий та жіночий, але вартує врахувати також те, що одяг має бути відповідним.

Свята гора Афон — одне із священних мість не лише у Греції, а й усього світу. Це живий пам’ятник Візантійської культури та унікальна монастирська республіка. В монастирях зібрані багаточисельні багатства, дорогоцінності, ікони та рукописи. Протягом майже тисячі років тут діє закон, що особам жіночого роду вхід на святу землю Афону недозволений. На даний момент із 40-ка монастирів діє лише 20-ть. Бажаючим особам чоловічого роду дозволяється вхід лише по спеціальним дозволам.

tur v greciy meteora-16 afon-1 84721f500d2700d3cd607fd3718f4820

preloader
Top