м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7318 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Найкращі курорти для сноубордистів та лижників

Ski, snow, sun and winter fun - happy family ski team

1. Лез-Арк, Франція

Лез-Арк – це центр європейського сноубордингу. Разом з курортом Ла-Плань він становить один з найбільших регіонів катання в світі – «Парадіскі». Сюди приїжджають абсолютно всі: сноубордисти, лижники, спортсмени і новачки, сім’ї з маленькими дітьми і галаслива молодь.

Важливо зрозуміти, що Лез-Арк – поняття збірне. ІСНУЄ ЧОТИРИ Арк: Арк-1600 Арк-1800, Арк-2000 і найновіший Арк-1950. У кожного з них своя публіка. На курорті є безмежні можливості для позатрасового катання, два зразкових сноупарка, 13 шкіл для сноубордистів, а також кінотеатри, бари, ресторани і нічні дискотеки.

2. Селен, Швеція

В комплекс Селен входять чотири гірськолижних селища: Тандадален, Ліндвалл, Хогфьоллет і Хундфьоллет. Траси трьох останніх через свою пологість більше підходять для сноубордистів і лижників-новачків, до того ж в Ліндваллі є сноупарк.

Трасси ж Тандадалена трохи складніші: тут розташований один з найважчих лижних маршрутів Скандинавії під назвою «Стіна». У вільний від катання час на курортах Селена можна зайнятися підводною ловлею, влаштувати сафарі на снігоходах або собачих упряжках або випробувати розважальну новинку – льодовий картинг.

3. Ішгль, Австрія

Ішгль – дуже молодіжне місце. Одна з причин цього – прекрасні умови для сноубордистів (курорт входить в четвірку кращих місць для сноубордингу в Європі). Тут побудований гігантський сноупарк «Бордерс-Парадайс», де можна виявити пристойну кількість перешкод (більше 30), халф-пайп, трампліни.

При цьому помилкою було б думати, що Ішгль – курорт лише для любителів дошки. Сільверетта-Арена – одна з найкращих зон в Старому Світі для катання на гірських лижах. Ішгль підійде як початківцям, так і просунутим лижникам і сноубордистам – траси тут різноманітні і всі без винятку ідеально підготовлені.

4. Д’юез Альп, Франція

Гордость Альп-д’юез – траси: більше 120 різноманітних спусків, на яких є де покататися і професіоналам, і новачкам.

І якщо останні розсосереджуються по пологих схилах (яких тут майже половина), то профі підкорюють найдовшу «чорну» трасу в світі – 16 кілометрів складних спусків з льодовика Сарен на Піке Блан (3330 метрів). Любителі полоскотати собі нерви забираються на льодовик вночі, коли траса висвітлюється лише місячним світлом.

5. Юлляс, Фінляндія

Юлляс вважається найбільшим гірськолижним курортом в Фінляндії, по рекордсменом абсолютного перепаду висот – до 500 метрів. В основному на цей курорт з’їжджається молодь, оскільки велика частина трас – для «впевнених користувачів».

Хотя тут є кілька простих схилів і пара лижних шкіл для початківців. На трасах Юлляса часто проводяться змагання міжнародного рівня. Особливо популярні змагання Super-G або супергигантский слалом. Курорт славиться також розгалуженими трасами для бігових лиж.

andorra-vidpochunok-2

6. Хемседал, Норвегія

Хемседал, один з найбільш високогірних курортів у всій Скандинавії, часто порівнюють з Альпами. Географічно Хемседал – невелика комуна на заході Норвегії, де дві тисячі місцевих жителів в сезон розчиняються серед тих, хто приїжджають сюди взимку ганяти по схилах, вчитися стрибати з трамплінів і воювати зі сніговими фігурами в сноупарку.

Тим, хто шукає норвезький курорт в якості місця для відпочинку з дітьми, варто знати, що саме в Хемседалі знаходиться найбільша дитяча зона з простенькими схилами і парком розваг Lynxland.

7. Майрхофен, Австрія

Трасси в Майрхофені – найрізноманітніші, тому сюди приїжджають лижники і сноубордисти різного рівня підготовки. Є й непогані траси для новачків (єдиний мінус – круті, нічим не обгороджені обриви на синіх трасах), і гідні траси для просунутих спортсменів.

Природня пам’ятка Майрхофена – льодовик Туксер (3250 метрів). Це одна з наймальовничіших вершин в Альпах, де сніг лежить навіть влітку. Льодовик абсолютно точно сподобається досвідченим гірськолижникам і сноубордистам. Для останніх на горі Пенкен побудовані халф-пайп, Burton Park і великий біг-ейр з хорошим викочуванням. vidpochunok-avstriya-2

8. Бертехсгаден, Німеччина

Сюди їздять круглий рік: взимку – за спокійним розміреним катанням, влітку – за цілющим повітрям. Найзатишніше тут буде сім’ям з дітьми та новичками, які зможуть оцінити педагогічні таланти інструкторів місцевих гірськолижних шкіл, відсутність черг і тихий вечірній відпочинок.

І те, що Берхтесгаден розташований не дуже високо, сезон катання тут короткий. У грудні середня температура від 0 до +5 С, і в м’яку зиму схили підтають. Шість зон катання пов’язані між собою скі-басом, але його розклад зручний не для всіх. Краще або відразу орієнтуватися на один схил в день (що зручно новачкам), або орендувати машину.

9. Сольдеу – Ель Територія, Андорра

Більше всього траси гірськолижного курорту Сольдеу – Ель підходять новачкам і любителям: вони широкі, пологі, з зручними викотами на плато. Різноманітність синіх і червоних трас таке, що тижні не вистачить, щоб вивчити всі їх купини і повороти.

Екстремальних спусків тут теж вистачає – 22 чорні траси крім цілинних спусків забезпечать викид адреналіну на всі канікули. Залишитися без снігу взимку курорт навіть теоретично не може, так як на його трасах працюють 420 снігових гармат. З грудня по квітень в цих горах стоїть прекрасна сонячна погода, тому є всі шанси повернутися взимку з Андорри з засмагою на заздрість знайомим.

10. Кітцбюель, Австрія

Кітцбюель розташовується в 100 кілометрах від Інсбрука. Тут створена єдина зона катання – Кітцбеюлен Альпен, в яку входять сім лижних регіонів. Скі-пас можна придбати єдиний – ви отримаєте доступ до трьох з половиною сотням підйомників і більш ніж тисячі кілометрів трас!

В Кітцбюелі знаходиться знаменита траса етапу Кубка світу Streif (змагання проходять тут у січні). Сноубордистам теж не доведеться нудьгувати – для них в Кітцбюелі є сноупарк з халф-пайпом з інтригуючою назвою «Райський сад» і траса бордеркросса.

preloader
Top