м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7316 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Найкращі Пляжі в Натанії, Ізраїль

Найкращі Пляжі в Натанії, Ізраїль :

1. пляж Сірон
Сірон – головний пляж Нетанії. Спуститися до нього можна з набережної або на швидкісному ліфті. Пляж захищають два хвилерізи, які створюють спокійну бухту з рівним дном. Тут можна купатися майже в будь-який час року, пляж завжди відкритий з світанку. Влітку в місцевих ресторанах гудять дискотеки і вечірки. На спортивних майданчиках можна грати в футбол і волейбол.

tur v izrail

2. пляж Поліг
Один із наймальовничіших і молодіжних пляжів Нетанії розташований в заповідній зоні, під кручею, з якого відкривається симпатичний вигляд на Середземне море. На широкій смузі піску розташовані кіоски з їжею, ресторан, рятувальна станція і пункти прокату водного спорядження. Влітку на пляжі проводяться турніри з пляжного футболу і вечірки.

3. пляж Онот
Піщаний пляж Онот розташований біля однойменного готелю. Потрапити на нього можна з променаду Шакед і бульвару Ніца. Тут любить засмагати місцева молодь, часто виступають запрошені діджеї, народ грає в волейбол і міні-футбол. Онот відкритий з 15 червня до 15 вересня.

4. Пляж амфі (Контіки)
Пляж знаходиться поруч з відомою міською визначною пам’яткою – амфітеатр, де регулярно проводяться концерти і різноманітні виступи. На амфі можна не тільки позасмагати, а й зайнятися водними видами спорту – взяти уроки дайвінгу, орендувати катамаран, каяк або дошку для серфінгу в Хапоель морський спортивний клуб.

Найкращі Пляжі в Натанії, Ізраїль

5. пляж Герцль
Один з найпопулярніших пляжів в Нетанії є продовженням вулиці Герцль і площі Незалежності. Пляж обладнаний лежаками і парасольками, на ньому є дитячий майданчик, а також пункт прокату спортивного спорядження. Поруч з Герцлем є тайський ресторан і кілька кіосків з їжею. Набережна у пляжу недавно була реконструйована і зараз є найкрасивішим променадом в місті.

6. Пляж Блю Бей
Це найпівнічніший пляж Нетанії. Пляж розташовується поруч з готелем «Блю Бей». З південного боку пляжу – місце для заняття водними видами спорту і власне пляж. З північного боку – скелі, які утворюють гарні місця для риболовлі. Пляж Блю Бей відкрито з 15 червня до 15 вересня.

Найкращі Пляжі в Натанії, Ізраїль

7. пляж Цанз
Роздільний пляж з годинником купання релігійних відпочиваючих (окремо для чоловіків і жінок), що прилягає до району Цанз. Навколо пляжу споруджений паркан. На пляжі є кошерний кіоск, приміщення для туалету і роздягальня.

8. пляж Аргаман
До пляжу можна спуститися з бульвару Бен Амі. Пляж знаходиться поруч з «Байт ха-Хаяль». Цей пляж вузький і красивий, без хвилерізів. Для любителів ходьби по березі є початковою точкою маршруту довжиною 9 км по всій довжині до узбережжя пляжів блю бей. Рятувальна станція, спортивні споруди, кафе, ресторан, туалет. Стоянка безкоштовна.

preloader
Top