м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7320 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Найпопулярніші екскурсії на Мальдівах

Найпопулярніші екскурсії на Мальдівах

Більшість екскурсій та розважальних програм на Мальдівах організують самі готелі, тож їх вибір, вартість та інші особливості можуть значно відрізнятися. Надзвичайною популярністю користуються різні види водних розваг:

 – Підводне плавання. Дайвінг – найпопулярніша місцева розвага, адже розмаїття підводного світу Мальдів вражає. Для новачків – навчальні курси та найбезпечніші місця. Для досвідчених пірнальників – дайвінг-сафарі із багатоденною подорожжю на яхті та зануренням у різних місцях.

 – Ранкова та вечірня рибалка. Зазвичай включає приготування та куштування улову. Туристам також пропонується глибоководна рибалка та рибалка на екзотичні, непромислові види риби: рибу-меч, рибу-парус, жовтого тунця, баракуду, тощо. Для цього існують спеціально облаштовані катери із професійним обладнанням та радарами.

 – Подорож у човні зі скляним дном. Така екскурсія навколо острова – ідеальний спосіб вивчити підводний світ для дітей та тих, хто боїться занурюватися у відкриту воду.

 – Плавання з маскою (сноркелінг). Мальдівські рифи на глибині у кілька метрів – знахідка для підводника. Потрапити на деякі із них можна навіть із пляжу. Плавати можна самостійно чи під наглядом інструктора.

Що ще можна відвідати, відпочиваючи на Мальдівах?

Екскурсії на Мальдівах

Плануючи відпустку на Мальдівах, можна скористатися шансом та відвідати околиці.

 – Екскурсія по Мале. Оглядова екскурсія містом – можливість ознайомитися із місцевими пам’ятками, мистецтвом, архітектурою, культурними особливостями та традиціями.

 – Екскурсія по островам. Такі екскурсії можуть займати цілий день і зазвичай включають додаткові розваги: пікнік, барбекю, дайвінг, відвідання інших готелів та ресторанів, купівлю сувенірів.

 – Політ у Шрі-Ланку. Можливість побачити одразу два дивовижних курорти – чудовий шанс, яким обов’язково варто скористатися.

 – День на безлюдному острові. Тут можна відпочити, поплавати, ловити рибу, влаштувати пікнік та насолодитися тишею і красою природи.

 – Відвідування рибацьких поселень. Саме там можна насолодитися місцевим колоритом, пізнати буденне життя корінного населення, ознайомитися з побутом. Через специфіку мальдівського законодавства, поселення зазвичай обирають готелі та туроператори.

Також розповсюджені подорожі на яхті, романтичні круїзи, плавання під парусом, годування риби та скатів, спостереження за дельфінами і китами.

Чим ще зайнятися на Мальдівах?

Любителі активного відпочинку зможуть оцінити екскурсію на гідроциклі. Мальдівські авіакомпанії також організують власне дозвілля. Гідроплан – найкращий засіб пересування між островами. Під час мандрівки вдасться помилуватися незабутніми краєвидами.

Ще одна розвага – парасейлінг, що передбачає політ над водою із парашутом за швидким катером. Більшість курортів та готелів пропонують віндсерфінг, для якого на Мальдівах існують всі умови. На пляжах – спеціальні школи, де можна знайти необхідне спорядження та пройти навчання. Не менш цікаві і водні лижі та інші види водного спорту.

А спланувати насичений відпочинок на Мальдівах допоможе агенція “Везувій Тревел”! Ми швидко та якісно вирішимо всі організаційні питання, ураховуючи ваші побажання!

preloader
Top