м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7316 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Найпопулярніші курорти Греції

vidpochynok v grecii

Греція – країна надзвичайної краси, де яскраве сонечко зігріває практично цілий рік. Лазурне море, золоті піски, м’який клімат та дивовижні краєвиди – все це сприяє незабутньому відпочинку.

Греція багато своїм курортним відпочинком. Обираючи відпочинок саме у цій країні, Ви не лише побажаєте насолоджуватись кришталевим Егейським морем, але й відвідати визначні місця і побачити дивовижну красу природи. Щодо курортів, то найпопулярнішими і найбільш відвідуваними туристами поміж усіх є: Крит, Корфу, Родос та Халкідікі.

Крит – острів, який здається ідеальним для будь-якого відпочинку, як для сімейних пар з дітками, так і для молоді, що полюбляє нічні розваги та дискотеки.

На острові Крит поділяють чотири основних курортних районів, а саме: Ретімно, Іракліон, Ханья та Лассіті. У кожному районі Ви побачите першокласні готелі, ненав’язливий, але дуже турботливий сервіс та цікаві подорожі. Нереальну красу підводного світу допоможуть відкрити заняття дайвінгом, до речі, багато готелів надають необхідне обладнання всім бажаючим опанувати це заняття. Також на острові багато прекрасних, але зруйнованих стихіями і часом палаців, де жили і правили легендарні царі, фортець, які захищали жителів острова Крит від набігів піратів і завойовників.

Корфу – острів, що зачаровує усіх туристів, ще з вікон літака. Справа у тім, що єдина злітно-посадкова смуга аеропорту розташована на штучному насипі прямо на озері та створює враження, ніби літак сяде на воду.

Більшість курортів на острові Корфу зосереджені в східній частині острова. Це обумовлено тим, що температура води на західному узбережжі на 2-3 градуси холодніша. Курорти на північно-східній частині Корфу рекомендуються для спокійного пляжного відпочинку. Готелі таких курортів відокремлені, включають все необхідне для комфортного відпочинку, однак активного життя за територією готелів немає. Північ острова Корфу досить віддалене місце, де туристи відвідують екскурсії та спостерігають красу місцевих бухт. Курорти центральної і східної частини острова Корфу – це найпопулярніший вибір серед туристів з багатим нічним життям. Бари, ресторани, кафе і таверни – надають вечірнього життя міста особливий колорит. Грецька музика і кухня не залишать байдужим жодного відпочиваючого.

Греція

Родос – ще один популярний туристами острів у Греції. Він же і один з найбільш відвідуваних туристами.

Клімат Родосу особливо хороший, здебільшого у сезон погода зазвичай м’яка і безхмарна. Північний берег відомий своїми прекрасними туристичними курортами; на південному – спокійніше, і життя повільніше. Більшість пляжів острова не піщані, а галькові та надзвичайно чисті. Обслуговуючий персонал Родосу розмовляє не лише на англійській мові. Тут ви почуєте і німецьку, і російську та навіть швецьку мови. Найактивніший курорт острова Фаліракі, де розташовані самі популярні нічні клуби, безліч ресторанів та чудовий аквапарк.

Халкідікі – півострів та «родзинка» грецького узбережжя. Це не тільки вишукані готелі та пляжі, чудова природа і ландшафт місцевості, а й незабутні пам’ятки, і об’єкти масового туризму до християнських святих місць. tur v greciy

Обриси півострова Халкідікі нагадують за формою – «Тризуб» та представляють собою три півострова, на яких зосереджені курортні селища і міста:

Західний – Кассандра – самий відвідуваний туристами, де зосереджені більшість доріг, селищ, готелів. Пляжі є і піщані, і галькові. У сезон вся Кассандра заповнена як іноземними, так і грецькими туристами.

Середній палець – Сітонія – набагато менше заселений, більш гористий і красивіший своєю природою. Тут теж досить готелів, кемпінгів і можливостей для відпочинку, а пляжі ще більш прекрасні, ніж у Кассандрі. Та нічне життя все ж таки тут не таке жваве.

Третій палець туристи можуть бачити тільки з борту круїзного теплоходу, адже потрапити в цю частину Халкідікі можна тільки за спеціальним пропуском і лише особам чоловічої статі. Можливо, Ви зрозуміли, що мова йде про Святий Афон, де панують повністю свої закони, і державі вони не підкоряються. Цей «палець» має найвеличніший і дикий ландшафт, з поселень тільки монастирі та скити пустельників. Ченці там всіх національностей, існує і російський монастир Святого Пантелеймона.

 

preloader
Top