м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7488 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Не дуже відомі курорти Індії

Не дуже відомі курорти Індії

Узбережжя Індії розтягнулося на тисячі кілометрів. Тут – одні з найбільш мальовничих пляжів у всьому світі. Більшість з них – унікальні та мають свою неповторну атмосферу, пропонуючи численним гостям щось особливе.

Звичайно, більшість самих освоєних і популярних пляжів розташовані в Гоа. Практично всі вони повністю обладнані для комфортного і безтурботного відпочинку, але в той же час вони багатолюдні і галасливі. Але не Гоа єдиним.

Бурхливе і захоплююче нічне життя пропонують пляжі Мумбая і столичні пляжі. Всі вони славляться запальними дискотеками і розвагами на будь-який смак. Вже незабаром конкуренцію Гоа за різноманітністю дозвілля складуть курорти Карнатаки, які зараз розвиваються семимильними кроками.

Для любителів усамітненого відпочинку – малообжиті курорти і пляжі Андаманських і Нікобарських островів, а також коралових островів Лакшадвіл. Сюди складніше потрапити, але недоторканна природа, тиша і спокій не здатні залишити байдужих. До того ж, це знахідка для всіх любителів пірнання, дайвінгу і підводних досліджень.

Райські куточки з золотим піском, пальмовими гаями і блакитними лагунами – це курорти на південному заході. Мілке море – спокійний і безпечний варіант для сімейного відпочинку з дітьми. Наприклад, пляжі Махараштри.

Пляжі Гужарата – поєднання типового курортного відпочинку з унікальними історичними пам’ятками і старовинними фортами. Не менш оригінальні і курорти штату Андра Прадеш.

Для східних штатів властиві величні скелясті пляжі. До них складно пройти, а купання буває небезпечним. У деяких місцях про це навіть попереджають поліцейські. Любителів природи порадує і штат Керала з численними озерами, річками і каналами для довгих прогулянок на човнах та знайомства з місцевою флорою і фауною.

Маловідомі місця Індії

Маловідомі місця Індії

Крім пляжів, в Індії є ще багато маловідомих місць, які обов’язково слід відвідати туристам. Ось лише деякі з них:

 – Вашишт. Унікальне невелике селище поблизу Маналі. Тут – храм ведичного мудреця Вашишта, прямо в якому знаходиться гаряче джерело з купальнями. У декількох кілометрах від селища – мальовничий водоспад Йогіні.

 – Джайсалмер. Особливе містечко в штаті Раджастан, яке наче застигло у часі. Більшість будівель датується ще шістнадцятим століттям, місцеве населення носить національний одяг, а безліч споруд зведено з особливого «сонячного каменю», котрий набуває незвичайного золотистого відтіноку на світанку і заході.

 – Сундербана. Унікальний заповідник з великими мангровими заростями. На його території мешкає близько двохсот бенгальських тигрів і сотні інших представників дикої природи.

 – Гокарна. Невелике містечко знамените не тільки найчистішими пляжами. Саме тут, згідно легендам, з’явився на світ Шива. Це місце масового паломництва індуїстів.

 – Санчі. Невелике село, унікальне історичне і езотеричне місце. Тут – древній буддійський комплекс, деякі елементи якого відносяться ще до третього сторіччя до нашої ери. Тут же – руїни інших буддійських монастирів різних епох.

 – Раджгір. Тільки тут можна побачити місце, де проповідував Будда в роки після свого просвітління. Свою головну проповідь, Сутру Лотоса, він, згідно легенд, проповідував на вершині гори Коршуна, куди можна дістатися пішки або за допомогою мініатюрної канатної дороги.

Не дуже відомі курорти Індії

Це лише деякі з незвичайних і неповторних куточків, які допоможуть доторкнутися до дивовижної культури, традицій і природи Індії.

Мрієте відпочити в Індії, але не знаєте, з чого розпочати планування відпустки? Звертайтеся до агенції “Везувій Тревел”!

preloader
Top