м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7322 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Невідомі курорти Єгипту

Курорт Дахаб, Єгипет

Всесвітньо відомі єгипетські курорти Хургада та Шарм-ель-Шейх щороку приваблюють тисячі туристів. В сезон відпусток буває надзвичайно важко знайти вільні місця в готелях та на пляжах. Але вихід є завжди, адже окрім популярних серед іноземних гостей місць існують і інші, не менш привабливі. Раніше такі курорти користувалися увагою переважно серед самих єгиптян, та сьогодні вони також здатні приймати гостей, забезпечуючи їх всіма необхідними умовами.

Серед простих, але цікавих міст – Дахаб поблизу Шарм-ель-Шейху. Раніше це була відома точка збору для хіпі з усього світу. Сьогодні це кемпінги, невеличкі готелі, різноманітні розваги, серфінг та інші принади, що приваблюють все більшу кількість молоді.

Ще одне унікальне містечко – Сафага. Незважаючи на дещо застарілу готельну базу, курорт завойовує увагу за рахунок особливого розташування та мікроклімату. Саме тут – величезні перспективи для лікувального відпочинку. Особливо Сафага підходить для людей з проблемами шкіри та захворюваннями опорно-рухової системи. У клініці можна підібрати індивідуальну лікувальну програму.

Сімейний пляжний відпочинок

Курорт Мерса-Матрух, Єгипет

Мерса-Матрух – невеличке місто на узбережжі Середземного моря. Воно розташоване на захід від Александрії. Влітку курорт популярний серед мешканців центрального Єгипту, а в усі інші сезони – це затишна та тиха місцина для комфортного відпочинку. Мерса-Матрух – це готелі будь-якого рівня, приватні апартаменти, чистий пісок та прозора вода. Поблизу – невелика бухта, «ванни Клеопатри». Саме тут, ховаючись за скелями, згідно легендам, відпочивала відома цариця. Мерса-Матрух – чудовий вибір для сімейного відпочинку.

«Гаряче джерело» Айн Сохна на узбережжі Червоного моря знаходиться неподалеку від Каїру. Особливість курорту – термальні джерела, що розташовані у горах поблизу. Відсутність гамірних клубів та барів, а також невелика глибина заливу роблять місцину ідеальною для сімейного відпочинку. Також звідси легко доїхати до пірамід та Каїрського музею.

Куди ще можна поїхати у Єгипті?

На одній лінії із курортом Мерса-Матрух розташований Ель-Аламейн. «Північний пляж» буде цікавий не лише любителям відпочинку на узбережжі, а й небайдужим до історії, адже саме тут під час Другої світової війни відбувся один із масштабних боїв. Окрім чистої води та піску можна відвідати військові кладовища та меморіальний музей. Особливість місцини в тому, що вона переважно суто єгипетська, з невеликою кількістю європейських туристів.

У кількох годинах від Хугарди – єгипетська Венеція. Особливість курорту Ель-Гуна – величезна кількість штучних каналів та водойм із морською водою та привабливими містками. Прораховане розташування архітектурі створює ілюзію роздільності курорту на окремі острови. Готелі пропонують різноманітні розваги, спортивні майданчики, дайвінг, тощо.

Єгипет – це різноманіття можливостей та пропозицій для всіх відпочиваючих. Не варто поспішати з вибором, адже перелік доступних курортів значно більший, ніж здається на перший погляд. А для якісної організації відпустки зверніться до агенції “Везувій Тревел” у м. Львів!

preloader
Top