м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7318 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Об’єднані Арабські Емірати. Інформація для туристів

obyednani-arabski-emirati-informaciya-dlya-turistiv

Об’єднані Арабські Емірати – оазис східної казки у поєднанні із європейським рівнем обслуговування. Територіально ОАЕ розташовані на південному заході Азії. Вони омиваються Оманською та Персидською затоками.

Клімат регіону – субтропічний. Найкращим часом для подорожі вважається зима, адже у цей час температура становить близько 20-30 градусів. Загалом туристичний сезон може тривати з жовтня по травень. Дощить переважно у лютому-березні. Протягом року переважає сонячна, тепла погода. Взимку трапляються прохолодні ночі, з температурою до 12-15 градусів. Більш м’який та вологий клімат на території емірату Фуджейра, що розташований на узбережжі Індійського океану.

Державна релігія – іслам, на якому і базується державне законодавство, традиції та звички. Плануючи відпустку, необхідно обов’язково враховувати особливості побуту мусульманської країни.

Окрім надсучасних чудес в ОАЕ можна побачити величезну кількість архітектурних та історичних пам’яток – археологічні парки, палаци шейхів, давні форти, тощо. Також тут надзвичайно розвинений еко-туризм. На території Еміратів – національні парки, заповідники, оазиси, піщані дюни та мальовничі затоки.

Де відпочити в ОАЕ?

obyednani-arabski-emirati-informaciya-dlya-turistiv-1

Особливою популярністю серед курортів ОАЕ користуються:

 – Дубаї. Діловий центр Ближнього сходу та один із найбільших світових центрів міжнародної торгівлі та туризму. Тут – розкішні готелі та пляжі із золотим піском.

 – Абу-Дабі. Найбільший та найбагатший емірат з надзвичайно розвиненою інфраструктурою. Місто Абу-Дабі заслуговує на звання міста-парка.

 – Шарджа. Культурна столиця Арабського світу та місто казок Шахерезади. Це зелене та доглянуте місто із надзвичайними парками та садами.

 – Фуджейра. Наймолодший емірат, що нещодавно став самостійним. Його особливість у розташуванні на узбережжі індійського океану.

 – Корфакан. Провінційне містечко для всіх, хто шукає усамітнення. Це справжня знахідка для дайверів.

 – Рас-аль-Хайма. Найпівнічніший із еміратів, що славиться не лише чистим морем та розкішними пляжами, а й численними водоймами та мальовничою красою Хаджарських гір.

Місцеві особливості

В ОАЕ фактично відсутня характерна національна кухня, тому у більшості ресторанів представлені страви з усього світу. Місцеві торгівельні центри – справжня знахідка, адже вони здатні вдовольнити навіть найвибагливіші смаки. Ціни у магазинах вищі за вуличні та ринкові, але і якість відповідна. Двічі на рік у Дубаї проводяться повноцінні торгівельні фестивалі.

Заборонено ввозити та вживати в громадських місцях алкогольні напої. Також заборонено смітити, за це навіть передбачено серйозні штрафи. При собі варто завжди мати документи. Туристам, що не сповідують іслам, закритий вхід до більшості мечетей. Варто бути обережним із фотографуванням, адже тут також діє численна кількість заборон. Занадто відкритий одяг сприймається мусульманами як образа.

Об’єднані Арабські Емірати – країна шейхів, вражаючих хмарочосів, надзвичайних технічних досягнень і розкішних пам’яток. Тут – довгоочікуваний пляжний відпочинок та нескінченні можливості для активних розваг.

Не бажаєте перейматися організаційними питаннями та прагнете нарешті просто насолодитися відпусткою? Ось тут ви знайдете всі тури до ОАЕ!

preloader
Top