м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7158 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Осінні фестивалі, або де наливають)))

Осінні фестивалі, або де наливають)))

1. Фестиваль вина Douja d’Or, Асті (9-17 вересня)
Douja d’Or, або «Золотий глечик» – престижна винна премія Італії, яку вручають з 1973 року. Захід проходить в Асті – на батьківщині популярного ігристого вина. На міській площі встановлюють павільйони, де гості фестивалю можуть оцінити і купити вина конкурсантів. Також тут проходить барвистий парад, який відкриває свято фермерських продуктів.
На час фестивалю на площі Кампо дель Паліо з’явиться найбільший в Італії ресторан під відкритим небом, де можна замовити страви пьемонтской кухні – готують їх за секретними сімейними рецептами. У програмі свята виступи музичних груп, спектаклі і навіть літературні читання.

Осінні фестивалі, або де наливають)))

2. Октоберфест, Мюнхен (16 вересня-3 жовтня)
Самий відомий і довгоочікуваний пивний фестиваль відкриється в Мюнхені 16 вересня – мер міста традиційно виб’є пробку з першої пивної бочки. Місце дії – Луг Терези (Theresienwiese), де ставлять намети з німецькими сосисками і баварськими кренделями, відкривають павільйони з сувенірами і закусочними. Серед цього міні-міста сяє вогнями парк атракціонів, а між столами віртуозно лавірують фрау з літровими пивними кухлями.
Починаються свято з вуличного параду, в якому беруть участь всі пивовари, і заодно намагаються якомога привабливіше представити свою продукцію. Must-visit Октоберфесту і його незмінний символ – будівля Festhalle. Тут знаходяться тенти провідних пивних брендів: Paulaner, Spaten, Hofbräu, Hacker-Pschorr, Augustiner і Löwenbräu. У кожному своя музика і свій дизайн. Тут же можна спробувати головні баварські страви зі свинини і смажену курку, а також купити на пам’ять сувенір з символікою фестивалю.

3. Фестиваль Vinobrani, Прага (16- 17 вересня)
В середині вересня Прага живе і дихає вином – в столиці Чехії починається фестиваль Vinobrani, або свято збору винограду. Тільки тут ви зможете спробувати місцеву гордість – бурчак. За ним вирушайте до торгового центру Eden.
На площі перед центром пройде дегустація: кожному відвідувачу видадуть келих вина, буклет з описом всіх представлених вин і олівець для позначок. Уподобане вино можна буде купити.
На Стржелецький острові пригостять національними чеськими стравами, м’ясом на грилі і винами Моравії, а на території монастиря Карла Боромейского крім ярмарки з чеськими делікатесами, можна буде відвідати концерти фольклорної музики та подання.

4. Кавовий фестиваль, Стамбул (21- 24 вересня)
Якщо фестивалі алкогольних напоїв вас не приваблюють, вирушайте в Стамбул на фестиваль кави. Він пройде в парку Кючюк Чифтлик (KüçükÇiftlik Park) – концертний майданчик в історичному центрі міста, який люблять як місцеві жителі, так і туристи.
Відвідувачі зможуть спробувати різні сорти кави, дізнатися більше про техніки приготування, подивитися майстер-класи бариста і обжарщиків, відвідати лекції, купити кавові зерна, турки, френч-преси, а також східні солодощі і чай.

Осінні фестивалі, або де наливають)))

5. Фестиваль пива та віскі, Стокгольм (28 вересня-8 жовтня)
Кожного року в столицю Швеції з’їжджаються виробники пива і віскі з усього світу, щоб похвалитися новими сортами і новаторськими технологіями. Традиційно фестиваль проходить у виставковому центрі Factory Nacka Strand – колишній завод, переобладнаний в просторе сучасне приміщення. Різноманітність алкоголю не обмежується тільки пивом і віскі: тут ви виявите кальвадос, сидр, коньяк, текілу, ром.
Таку палітру алкоголю супроводжує безліч делікатесів: на території центру є кафе і ресторани національної кухні, продуктові лотки і кіоски, вулична їжа і легкі закуски. У перервах між дегустаціями загляньте на майстер-класи від компаній-виробників, задайте питання на конференціях і візьміть участь в дискусіях на семінарах. Музичний супровід – переважно рок-н-рол, щоб тримати всіх гостей в тонусі.

6. Національний день вина, Кишинів (1-2 жовтня)
В Молдавії вину присвятили національне свято: цілі вихідні, коли можна насолоджуватися і винною славою і вином. На площі Великих національних зборів розгорнеться ярмарок, де представлять 400 сортів молдавських вин. Тут же відкриється «Школа вина»: професійні сомельє розкажуть усім бажаючим, як правильно дегустувати вино, а в кінці майстер-класу видадуть учасникам сертифікати, що підтверджують винні знання. Щоб сил точно вистачило, до ваших послуг страви національної кухні: м’ясо на гратаре, мамалига, голубці, плацинди.
Найдопитливішим запропонують екскурсії в рамках програми «Винний шлях». Вас проведуть по святая святих молдавських виноробів – винним заводам, підземних галереях і погребах. Також можна буде заглянути в майстерні ремісників (кераміка, різьблення по дереву, розпис) і купити що-небудь з виноградної символікою на пам’ять. Завершиться свято великим хором – молдавським хороводним танцем – і феєрверком.

7. Тиждень коктейлів, Лондон (2 – 8 жовтня)
Туманний Альбіон обіцяє затуманити остаточно – виною всьому коктейльне буйство, яке чекає Лондон на початку жовтня. Двісті барів по всьому місту будуть заманювати не тільки запаморочливими коктейлями, а й майстер-класами: відвідувачам розкажуть, як відрізнити першокласний коктейль від посереднього і як поєднувати коктейлі з їжею.
Якщо мандрувати по барах в місті не хочеться, приїжджайте в Old Spitalfields Market. На тиждень його переобладнають у Cocktail Village, де можна буде дегустувати коктейлі, пробувати вуличну їжу, дивуватися спритності барменів. Після такого насиченого тижня ви будете знати про коктейлі все і станете королем будь-якої вечірки. Детальна програма є на сайті заходу.

Осінні фестивалі, або де наливають)))

8. Фестиваль яблук та сидру, Херефордшир (14- 15 жовтня)
Херефордшір – графство на заході Англії, яке славиться фруктовими садами, їх тут більше, ніж в будь-якій іншій країні. І звичайно, яблуні в цих садах займають не останнє місце.
Під час фестивалю в Херефоршіре з’являться дев’ять майданчиків, між якими можна буде переміщатися як пішки, так і на тракторах і машинах – місцеві водії люб’язно підвезуть гостей. Можете купити яблук і принести їх до 200-річного пресу, щоб спробувати самостійно зробити сік.
Місцеві гіди проведуть екскурсії по садам і комор і розкажуть про виробничі технології. І зрозуміло, на фестивалі можна пробувати і купувати сидр, яблучний чай, джем, мед, а на ринок завезуть яблука всіх сортів, які є в херефордшірскіх садах.

9. День молодого Божоле, Божо (16-21 листопада)
Молоде Божоле – однозначно не для винних естетів, вважають сомельє, – простовато буде. У вина яскравий фруктовий смак, прозорий вишнево-червоний колір і звичайна історія: близько століття тому селяни закуповували дешеве Божоле, щоб відзначити кінець сезону збору врожаю. При всьому при тому саме це вино з нетерпінням чекають не тільки в ресторанах Франції, але і в Америці, Австралії, Японії, Таїланді – експорт б’є всі рекорди. І саме для цього вина щорічно влаштовують один з наймасштабніших свят в країні.
За шість днів до початку фестивалю містечко Божо прикрашають плакатами з відомою фразою «Прибуло Божоле Нуво!», Але офіційно свято почнеться 16 листопада з північним салютом. Місцеві запалять смолоскипи з виноградної лози, урочисто вийдуть на головну площу і, як тільки відгримить останній залп, – виб’ють затички з винних бочок. З цієї хвилини вино буде литися рікою! І не тільки через щедрість виноробів, але і тому, що Божоле довго не тримають: вино рекомендують випити до березня наступного року. Пробувати вино можна в бістро і ресторанах по всій Франції.

preloader
Top