м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7316 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Основні туристичні місця Єгипту

Єгипет – країна зі стародавньою історією, багатою культурою та визначною спадщиною. Саме цим пояснюється його унікальний туристичний потенціал. До наших днів збереглися храми і гробниці, ієрогліфи і мумії, різноманітні місця та об’єкти, які заслуговують уваги.

Єгипет – це могутня ріка Ніл, морське узбережжя, біла пустеля і оазис. Це гора Синай і її величезне релігійне значення. Це Олександрія та Каїр, відомі архітектурною та історичною спадщиною. Це великі піраміди та інші стародавні пам’ятки. Ось лише деякі з місць, які обов’язково має відвідати кожен:

Піраміди

Основні туристичні місця Єгипту - Піраміди

Єгипетські піраміди – одна із найвідоміших пам’яток країни. Справжнє збережене чудо світу оповите таємницями і загадками, які ніколи не будуть розгадані до кінця. Створені як гробниці фараонів, вони сповнені багатств, таємних поховань і пасток.

Піраміда Хеопса, напевне, найвеличніша споруда, на фоні якої бліднуть розкішні палаци, фортеці та музеї. Сьогодні важко навіть уявити, як можливо було відтворити споруду такого масштабу і якості однією лише людською силою. На поїздку до пірамід краще виділити окремий день, щоб осягнути якомога більше загадок.

Луксор

Основні туристичні місця Єгипту - Луксор

Подорож до Луксору – захоплююча можливість, якою не можна знехтувати. Луксор (давні Фіви) – це найбільший у світі музей під відкритим небом, що зберігає у собі незліченну кількість легенд та пам’яток. У місті – безліч храмових комплексів та культурних точок. Луксор – це місто живих і місто мертвих, долина фараонів, колоси Мемнона, храми Хашепсут, Карнак та інші незабутні місця, які залишилися у спадок від давнього величезного центру античної культури.

Червоне море

Основні туристичні місця Єгипту - Червоне море

Єгипетське Червоне море – справжній рай серед рибок. Це чудове місце розслабитися і відпочити фізично та душевно. Рибки різних кольорів та розмірів плавають біля узбережжя та навколо рифів. Занурення з масками – незабутня подія. Кожен бажаючий може сповна насолодитися красою підводних пейзажів і їх мешканців. Місцеве населення з надзвичайною турботою ставиться до своїх краєвидів, тож море, берег та коралові рифи вражають чистотою і привабливістю.

Пустеля

Основні туристичні місця Єгипту - Пустеля

Легендарна єгипетська пустеля не може не зацікавити допитливих мандрівників. Саме тут можна на власні очі побачити химерні ландшафти і формування, що роками створювалися під впливом вітрів, сонця і піщаних бур. Професійно організована подорож дозволить без загроз отримати неповторний досвід, милуючись мальовничими пустельними краєвидами.

Оазис

Основні туристичні місця Єгипту - Оазис

Пустельні оазиси – справжнє диво природи. Саме тут кожен зможе відчути себе справжнім першовідкривачем, поринувши у захоплюючий світ пригод і романтики. Оазиси – недоторканий світ дикої природи, який зберігся ще з часів фараонів. Вода посеред пустелі – одне з найбільш вражаючих чудес природи. Археологи до сьогоднішнього дня розкривають все нові і нові таємниці давнього світу.

Звичайно, це далеко не всі пам’ятки Єгипту, які обов’язково необхідно відвідати, відпочиваючи на території країни. Неможливо за один раз перерахувати всі багатства регіону з такою неймовірною історією і культурою. Саме тому краще заздалегідь продумати свою програму на відпустку. Підібрати ідеальний тур в Єгипет і розпланувати відпочинок всім бажаючим допоможуть спеціалісти агенції “Везувій Тревел”.
preloader
Top