м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7318 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Острови Пхі Пхі, Таїланд

ostrovi-pxi-pxi-tailand

Пхі Пхі – архіпелаг, до складу якого входить шість островів, але населеним серед них є лише один. Територіально він розташований на південному сході від Пхукету, а добратися туди можна на швидкісному катері, гідроплані чи за допомогою парому. Зазвичай пливуть до островів із Пхукету, Краби чи острова Ланта.

Основні острови архіпелагу – Пхі Пхі Дон, що славиться розкішними піщаними пляжами та кілометровим перешийком між двома частинами острову, та другий за розміром Пхі Пхі Лей, де знімалися відомі фільми та розташована унікальна печера з наскальними малюнками. Для пляжного відпочинку та дайвінгу також підходять менші за розмірами Ко Пхай та Ко Юнг.

На Пхі Пхі – різноманітне житло різних типів та вартості, від дешевих гостьових будиночків до розкішних дорогих готелів. Незважаючи на популярність серед туристів, тут завжди можна відшукати тихі та усамітнені місця. Любителі шумних розваг та насиченого відпочинку також знайдуть пропозиції собі до смаку.

Що подивитися на острові Пхі Пхі?

ostrovi-pxi-pxi-tailand-1

Більшість відомих пам’яток Пхі Пхі – природного характеру. Тут майже відсутні історичні будівлі, видатні архітектурні споруди та різноманітні культурні пам’ятки. Проте обов’язково варто відвідати:

 – Майя Бей. Затока на Пхі Пхі Лей, де колись знімався відомий «Пляж» із Леонардо діКапріо. Розташування – західна частина острову. Сьогодні це культове та найбільше популярне місце на островах. На узбережжі відсутні готелі, але сотні туристів щоденно відвідують відомий пляж.

 – Осама Бей. Затишна та комфортна місцина на протилежній стороні острова. Тут відсутній звичний піщаний пляж, але це чудовий варіант для снорклінгу, плавання з маскою.

 – Оглядові майданчики. Три основних розташовані один за одним. З них відкриваються мальовничі види на острови Пхі Пхі. Свої майданчики також є у готелів, що розміщені на підвищеннях. Секретна точка, маловідома туристам – поблизу штучного водосховища.

 – Пляжі. Казкові пляжі Пхі Пхі неможливо не віднести до місцевих пам’яток. Щоб переконатися в цьому, достатньо відвідати лише декілька із них.

Розваги на острові Пхі Пхі

Хоча Пхі Пхі – переважно курорт для пляжного відпочинку, тут можна знайти розваги на будь-який смак.

 – Снорклінг. Найдоступніше заняття, що передбачає плавання із маскою та трубкою. Їм можна займатися, незалежно від сезону та пори року. Плавають як з деяких відомих пляжем, так і під час запливів на човні, що можна орендувати.

 – Дайвінг. Занурення – можливість повністю познайомитися із підводним світом та його мешканцями, включаючи навіть леопардових акул. Для шанувальників дайвінгу – затонулий корабель та інші пам’ятки.

 – Фотографія. При наявності фотоапарату для підводної зйомки, обов’язково варто взяти його з собою, адже неймовірні знімки, зроблені власноруч – кращий сувенір на пам’ять.

 – Знайомство з мавпами. Незважаючи на туристичну інфраструктуру, частково острови залишаються дикими, тож тут легко відшукати недоторкану природу. Існує навіть окремий пляж для мавп, де вони бавляться протягом дня.

Також на Пхі Пхі можна зустріти незабутні світанки, зайнятися альпінізмом, провести ніч з палатками на диких пляжах, відправитися на сусідні острови. А щоб спланувати відпочинок на островах Пхі Пхі та швидко і професійно вирішити всі організаційні питання, зверніться до нас, туристичної агенції у м. Львів “Везувій Тревел”!

preloader
Top