м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7148 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Раннє бронювання до Ізраїлю! Тури в Ізраїль . Паломницький тур до Ізраїлю. Час відвідати Святу Землю! Вильоти на Ізраїль і з Києва і зі Львова! Гарячі тури в Ізраїль. Паломництво. Відпочинок на морі в Ізраїлі.

Назарет, Кана Галілейська, Капернаум, Хайфа, Вифлеєм, Єрусалим, Єрихон, Мертве море. Супровід гіда та отця. З авіа та трансфером!!!Гарячі тури на Ізраїль!!!

Виліт зі Львова :

19 березня, 30 квітня, 14 травня, 16 червня на 8 днів, сніданок і вечеря – Вартість на 1 особу – 840$
13 квітня, до Великодня на 8 днів, сніданок і вечеря – Вартість на 1 особу – 900$ СХОДЖЕННЯ БЛАГОДАТНОГО ВОГНЮ
Виліт з Києва на схожі дати, ціни такі ж.
Виліт зі Львова на все літо, осінь є різноманітні тури на 3,7 і більше ночей, є тури вихідного дня на 3 ночі з лікувальною ціллю з повним обстеженням в клініці. Запитуйте кому на які дати. До прикладу найближчі дати, виліт зі Львова, 3 ночі/4 дні, готель Residence Netania 3* зі сніданками – 780$ на Двох

Прекрасна можливість побувати на Святій Землі, відмолити свої гріхи, пройтись шляхом Христа, відвідати різні міста,
покупатись в 4-х морях, пізнати культуру, скуштувати різноманітних страв.

Вирушаємо в паломництво на Святу землю, не упустіть таку чудову можливість!!!

Програма паломництва на 8 днів:

1 день:
Зустріч в аеропорту, виліт до Тель-Авіва. Приліт в аеропорт у Тель-Авіві. Трансфер на нічліг до готелю.

2 день:
Сніданок. Переїзд до Єрусалима, Оливна гора, Монастир «Pater noster». Панорама Єрусалима. Церква «Dominus Flevit» («Сльоза Господа»). «Церква Всіх Націй» – Страстей Господніх. Гетсиманський сад. Гробниця Діви Марії. Церква «Співаючого когута». Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

3 день:
Сніданок. Кана Галилейська – місце сотворіння першого чуда Ісуса Христа – перетворення води в вино на весільній гостині. Відновлення подружніх обітниць. Гора Фавор. Назарет. Храм Блоговіщення. Джерело Діви Марії. Храм Св.Йосифа. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

4 день:
Сніданок. Йордан – місце хрещення Ісуса, відновлення обітниць Хрещення у р. Йордан. Табха – храм помноження хлібів і риб. Мінза Крісті – Церква Первенства Петра. Капернаум – “місто Ісуса”. Галілейське море. Гора Блаженств – місце нагірної проповіді Ісуса Христа. Переїзд до Вифлеєму, розселення в готелі. Вечеря, нічліг.

5 день:
Сніданок. Вифлеєм, Храм Різдва Христового, Каплиця св. Олени, Молочна печера. Гора Сіон: гробниця Царя Давида. Місце Тайної Вечері та сходження Святого Духа на апостолів у день П’ятидесятниці. Бенедиктинський монастир – місце Успіння Пресвятої Богородиці. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

6 день:
Сніданок. Вифезда – «овеча купіль». Церква Св.Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії. Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього, Голгофа, Камінь помазання, Гріб Господній. Стіна Плачу. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

7 день:
Сніданок. Поле Пастушків. Літургія. Переїзд до Єрихона. “Дерево Закхея”. Монастир св. Герасима. Наскельний Монастир «Спокус» (без підйому на гору). Відпочинок на Мертвому морі. Повернення у готель. Вечеря.

8 день:
Виселення з готелю зранку. Переїзд до аеропорту, виліт з Тель-Авіва. Закінчення прощі.

У вартість поїздки входить: Супровід священика; Авіапереліт; Всі трансфери згідно програми; Проживання в готелях 3*, 4* зі сніданками та вечерями; медичне страхування; Екскурсії згідно програми; Дипломований гід та супроводжуючий.

israel Israel3 israel-01 nazaret

Рекомендуємо Вам побувати на Святій Землі . Є також Паломницькі тури з вильотом зі Львова будуть додані трошки згодом.

БРОНЮЙ ЗАРАЗ АБО ДЗВОНИ ЗА тел. 096 133 0 333

Забронювати
preloader
Top