м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7322 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Париж – перлина, яка завжди залишиться у вашому серці

Історичним центром Парижа є невеликий острів на річці Сена – Сіте, де була заснована древня столиця галлів Лютеція, що стала з 3 – 4 ст. н. е. Парижем. На острові знаходиться відомий Собор Паризької Богоматері, будівництво якого тривало півтора століття. Звідси починається відлік відстані по всіх дорогам Франції.

Париж по праву вважається туристичним центром світу. Щорічно він приймає найбільшу кількість гостей з усього світу. Крім цього, Париж – світовий центр мистецтва і культури, моди, астрономії та бізнесу. Численні історичні та архітектурні пам’ятки надають йому неповторний вигляд і надихають своєю красою і величчю письменників, музикантів, художників і кутюр’є. Париж також займає перше місце в світі за багатством і різноманітністю художніх колекцій. Найвидатніший музей – Лувр, до 1791 року, що був палацом французьких королів. Він налічує понад 200 тис. експонатів давньоєгипетського, античного, західноєвропейського мистецтва. Тут знаходяться всесвітньо відома Венера Мілоська і “Джоконда” Леонардо да Вінчі, інші великі твори скульптури і живопису.

лувр

Перша подорож до Парижа

Символ Парижа – Ейфелева вежа, побудована в 1889 році. Як сьогодні жартують парижани: “Наша дама останнім часом трішки розповніла”. Це пов’язано з тим, що через розташувалися на її поверхах численних кафе і сувенірних крамниць вона перевищила свою сумарно-допустиму вагу.
Пам’яток в Парижі безліч. І всі вони гідні своєї уваги і, звичайно, особистого відвідування (краще один раз побачити!). Кожен потрапив сюди вперше буде прагнути оглянути “все” і побувати “всюди”.

Приємно посидіти в затишних ресторанчиках чи вуличних кафе, де перед тобою щохвилини, як в театрі, розігруються цілком реальні сценки. Цікаво також просто побродити по вулицях і площах міста і насолодитися його неповторною атмосферою.

Класичний недорогий тур знайомства з Парижем зі Льова або Києва (8 днів / 7 ночей) передбачає проживання в 2 * (дешевше, але цілком комфортно!) або 3 *, 4 * (дорожче) готелях. Для того, щоб оглянути всі і побувати скрізь – цього, звичайно, мало. Але для першого знайомства цілком достатньо. Як правило, в програму перебування входять обов’язкові (базові) екскурсії. Це – дуже популярні серед іноземних туристів оглядова екскурсія, прогулянка на річковому трамвайчику по Сені і екскурсія в Версаль.

Оглядова екскурсія по Парижу

Під час оглядової екскурсії, яка проводиться на комфортабельному автобусі в супроводі гіда, ви побачите найзнаменитіші паризькі пам’ятки (конкретний маршрут може відрізнятися у різних туристичних фірм). З палуби річкового трамвайчика, який повільно пливе по Сені, ви зможете доповнити або посилити свої враження. Обов’язково підніміться на Ейфелеву вежу і витратіть не менше, ніж півдня на відвідування Лувра.  Також побачите відому триумфальну арку, яка була збудувана за наказом Наполеона Бонапарта. У Версалі, в околицях Парижа ви поринете в епоху королів Людовиков і відчуєте атмосферу придворного життя, побачите чудовий палацово-парковий ансамбль у стилі французького класицизму 17 – 18 ст.

ейфелевая башня
Якщо у вас залишаться час і сили на нові враження, то неодмінно відвідайте танцювальне шоу в одному з нічних клубів ( “Мулен Руж”, “Лідо” або “Крезі Хорс”), познайомтеся з Парижем шахрайських витівок через одне з найбільш “гарячих” шоу міста в еротичному театрі Ловінг Чер (Loving Chair) на вулиці Пегаль або просто прогуляйтеся по вечірньому Парижу (Монмартр, Єлисєцські поля). А якщо ви приїхали з дитиною – зробіть йому незабутній подарунок: відвідайте Діснейленд.

preloader
Top