м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7320 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Популярні курорти Шрі-Ланки

populyarni-kurorti-shri-lanki

Шрі-Ланка – справжній туристичний рай посеред океану. На гостей щороку чекають нескінченні чисті пляжі, охайні курорти, зручні готелі, неповторні краєвиди, таємничі давні міста, тропічні ліси та інші надзвичайні знахідки для любителів пляжного відпочинку.

Шрі-Ланка – місце з неймовірно багатою історією та країна, де з найдавніших часів розвивається та поширюється буддизм. Вона приваблює туристів з усього світу. Культурні та релігійні пам’ятки, затишні романтичні куточки, місцевий колорит не залишають байдужих.

Адміністративно Шрі-Ланка розділена на дев’ять зон. Згідно з кліматичними особливостями, розглядають два регіони: захід та південний захід і північ та північний схід. За рахунок різної періодичності сезонів, на Шрі-Ланці можна знайти найкраще місце для відпочинку у будь-яку пору року.

Курорти для спокійного відпочинку

populyarni-kurorti-shri-lanki-1

Майже все узбережжя Шрі-Ланки – піщані пляжі. Вони відрізняються краєвидами, глибиною вод, місцевими особливостями, за рахунок чого легко обрати курорт до смаку:

Бентота. Одне із найбільш романтичних місць, популярне серед молодят. Тут – готелі світового рівня, найвищий рівень обслуговування, неперевершене пальмове вино, чудові можливості випробувати себе для дайверів-початківців. Багатокілометрові пляжі подарують відчуття комфорту та затишку.

Негомбо. Велике місто на узбережжі однойменної лагуни. Ідеальний варіант для всіх, хто не хоче витрачати час на довгі переїзди. Негомба – рай для любителів риби та морепродуктів.

Індурва. Затишне рибацьке поселення для усамітненого пляжного відпочинку. Тут рідко можна зустріти велику кількість туристів.

Унаватуна. Курорт, відомий блакитною лагуною, захищеною кораловим рифом. Місцевий пляж вважається одним із найкращих у світі. Завжди тепла прозора вода абсолютно безпечна. Це чудовий вибір для еко-туристів.

Ваддува. Невеличке місто, що пропонує тишу та усамітнення, забезпечуючи гостей всім необхідним для відпочинку від міського шуму та повсякденних проблем.

Активний та насичений відпочинок

populyarni-kurorti-shri-lanki-2

На Шрі-Ланці пропонується і безліч різноманітних розваг, які неодмінно подарують незабутні враження та емоції. Окремі курорти відомі особливими можливостями та програмою:

– Берувела. Давнє місто, у якому розташована одна із найдавніших мечетей. Окрім комфортного пляжного відпочинку, Берувела – це насичена культурна програма для любителів історії.

– Діквелла. Місто обов’язково вразить любителів шопінгу, адже саме тут розташований відомий місцевий ринок. Головна пам’ятка – найбільша на Шрі-Ланці статуя Будди, що сидить.

– Калутара. Сучасний курорт з майже необмеженими можливостями для водного спорту. Тут можна зайнятися віндсерфінгом, водними лижами, вітрильним спортом, підводним полюванням, кайт-серфінгом, тощо.

– Тангалле. Старовинне місто зберегло особливості голландської колонії та голландський форт. За рахунок віддаленості, тут зазвичай відносно небагато туристів.

– Хіккадува. Знахідка для всіх любителів активного відпочинку. Розвинена інфраструктура забезпечує все необхідне для незабутнього дайвінгу, серфінгу, морських подорожей.

Шрі-Ланка – чудовий вибір для довгоочікуваного відпочинку. А для якісної організації відпустки та вирішення всіх питань зверніться до туристичної агенції “Везувій Тревел” у м. Львів!

preloader
Top