м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7486 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Популярні морські курорти Італії

Популярні морські курорти Італії

Італія – ​​країна безмежних можливостей для насиченого і цікавого пляжного відпочинку на будь-який смак.

Один з кращих курортних регіонів країни – Адріатичне узбережжя, в якому поєднується краса, комфорт, розвинена інфраструктура і демократичні ціни.

Узбережжя Адріатичного моря – це чотири основних курортних зони:

 – Адріатична Рів’єра. Ідеальна для молодіжного відпочинку. Утримує лідируючі позиції за кількістю туристів, які щорічно відправляються сюди в пошуках нових вражень. Серед курортів – Ріміні, Габбіче Маре, Річчоне, Белларія, Каттоліка, Червія, Мілано-Маріттіма. Тут же – численні тематичні парки, парки розваг, аквапарки, тощо.

 – Венеціанська Рів’єра. Ідеальна для сімейного відпочинку. Центр регіону – казкова Венеція. Серед курортів – Ліньяно, Лідо-ді-Єзоло. Тут же – термальні курорти, оздоровчі центри, дитячі табори і бездоганні, безпечні пляжі.

 – Регіон Абруццо. Рай для еко-туристів. Центр – місто Лаквіла, столиця джазових фестивалів. Популярний курорт – великий транспортний вузол Пескара. Тут же – 2 національні парки, 40 заповідників, унікальні трабоккі (пальові житла рибалок, розташовані прямо на воді)

 – Регіон Апулія. Знахідка для любителів пригод. Тут багато незвіданий куточків, руїни давньоримського міста, тощо. Серед курортних міст – Таранто, Фоджа і Барі.

Любителям екзотики припаде до смаку Калабрія на півдні континентальної Італії. Саме тут зустрічаються Тірренське і Іонічне моря. Елітна зона відпочинку на Лігурійському узбережжі – Італійська Рів’єра та її курорти: Генуя, Савона, Портофіно, Сан-Ремо, Алассіо, Санта-Маргеріта Лігуре, Камол, Черво, Імперія, Рапалло, Фіналі Лігуре.

Популярні морські курорти Італії

Тосканська Рів’єра – це узбережжя Лігурійського і Тірренського морів. Тут – різноманітність пропозицій, від самих бюджетних до найрозкішніших. Серед курортів Тоскани – Пунта-Ала, Тірренія, Ліворно, Пьомбіно, Форте дей Мармі, Сан Вінченцо.

Любителям античності і легенд варто звернути увагу на Узбережжя Одіссея, головні місця якого: Рим, Анціо, Сабаудія, Сперлонга, Тіволі, Формия, Латина, Террачіна, Гаета. Самобутня культура і кухня – це Неаполітанська Рів’єра: Неаполь, Сорренто, Салермо і Позітано.

Острівні курорти Італії

Популярні морські курорти Італії

Ще один варіант відпочинку в Італії – вибір одного з островів.

Сардинія розташовується в центрі Середземного моря і впевнено утримує позиції одного з найпопулярніших курортів. Особливість острова в тому, що він зовсім не схожий на типово італійський. Тут – унікальна природа, своєрідна культура і абсолютно особлива атмосфера. Найдавніша історія острова робить його цікавим і з культурної точки зору. Самобутні традиції межують і переплітаються з ультрасучасними фешенебельними готелями з повним комплексом послуг. Сардинія – один з найбільш елітних і престижних курортів.

Найкраще в Сицилії – її барвиста і різноманітна історія, на тлі якої губиться навіть мальовниче море. Острів століттями розташовувався на перетині морських шляхів, так що тут можна виявити відбитки десятків цивілізацій, від найдавніших часів. Сицилія – ​​справжній скарб для любителів насиченої екскурсійної програми і нових вражень.

Особливість острова Іскья – численні термальні джерела, кількість яких пояснюється вулканічним походженням. Це всесвітньо відомий центр краси та термального оздоровлення зі спеціальними термальними парками, басейнами, грязелікарнями, мінеральними водами і всім необхідним.

Острів Капрі в Тірренському морі – невеликий, але абсолютно чарівний. Тут – глибоке море, мальовничі панорами, унікальні пам’ятки і повноцінна культурна програма, незважаючи на більш ніж скромну площу.

А щоб цікаво та незабутньо відпочити в Італії, не турбуючись про організаційні питання та інші проблеми, звертайтеся до агенції “Везувій Тревел”!

preloader
Top