м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7488 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Ребрендінг Везувій Тревел

Увага!!
Важлива інформація!!!
Наша турагенція змінила назву на “Везувій Тревел”.
Керівництво турагенції прийняло зважене рішення і зробило важливий крок у майбутньому розвитку компанії – це розвиток власного бренду Везувій Тревел, що надасть більше можливостей створити набагато кращий сервіс і туристичні продукти для наших клієнтів.
Наші клієнти, які забронювались в нас по ранньому бронюванню або хто ще не отримав документи, отримають весь пакет документів без жодних обмежень. Також всі, в кого є Клубні карти Море турів, отримають бонуси і знижки по ним відповідно до попередніх домовленостей в нашій агенції. Ребрендінг не вплине на роботу нашої компанії, оскільки керівництво і співробітники НЕ змінились!
Надалі ми будем працювати над покращенням сервісу і збільшенням партнерської бази, що надасть нашим клієнтам можливість отримати кращий туристичний продукт за доступними цінами. Наші менеджери регулярно покращують свій професіоналізм, а також оглядають особисто готельну базу, що зводить Ваш час для пошуку відпочинку до мінімуму. Ми працюємо для вас в деяких випадках 24 год на добу. Чекайте від нас нових цікавих послуг і зручних фішок)
З повагою, керівництво турагенціі “Везувій Тревел”.

Лого Везувий Тревел

preloader
Top