м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7320 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Що обов’язкоко потрібно подивитись на Шрі-Ланці?

комплекc Дамбулла, Шрі Ланка

Одна із особливостей унікального відпочинку на Шрі-Ланці – величезна кількість пам’яток та розваг, більшість із яких абсолютно природні. Тут назавжди можна забути про складнощі при плануванні програми, адже навіть за кілька тижнів неможливо повністю ознайомитися з усіма місцевими знахідками. Шрі-Ланка – місце, у яке завжди хочеться повернутися, щоби побачити, спробувати та відкрити для себе ще більше екзотичних можливостей.

Шрі-Ланка – релігійна країна, тож саме храмові комплекси та пам’ятки займають значне місце у національній культурі. Туристам обов’язково необхідно відвідати комплекc Дамбулла, відомий на весь світ печерними монастирями. У «Золотому печерному храмі», побудованому ще до нашої ери – найбільша в світі колекція статуй Будди.

Галле – справжня спадщина, що збереглася з часів колоніальних фортів. Портове місто відоме голландським фортом, старим маяком, масивною огорожею та залишками будівель всередині.

Екзотична природа

гора Сігірія, або Скеля Лева, Шрі Ланка

Один із природних символів Шрі-Ланки – гора Сігірія, або Скеля Лева, що знаходиться під охороною всесвітньої організації ЮНЕСКО. Ще потужне формування з магми згаслого вулкана, що височіє над місцевою рівниною. Зручне розташування між культурно-туристичними центрами дозволяє легко доїхати до неї всім бажаючим. Назву Скеля Лева отримала за рахунок кам’яних сходів у вигляді величезного лева, між лап якого починався підйом.

Канді – мальовниче місто на вершині пагорбу. У його центрі – штучне озеро, створене останнім королем. В центрі озера – Літній палац, а на березі – храм Далада-Малігава.

Поблизу від Канді знаходиться легендарний Королівський ботанічний сад, унікальність якого досягається за рахунок надзвичайних природних умов. Саме тут ріка Махавелі створює величезну петлю, забезпечуючи природну огорожу для саду. На території – хлібні дерева, безліч різновидів пальм, бамбук, величезний фікус бенджаміна, тощо.

Що ще відвідати на Шрі-Ланці?

shho-obovyazkoko-potribno-podivitis-na-shri-lanci-2

Шрі-Ланка займає перше місце у світі по експорту чаїв, тож неможливо оминути увагою видатні чайні плантації. Саме тут народжується цейлонський чай та інші відомі сорти.

Незабутні враження подарує і Сад спецій, розташований в Маталі. Духмяні дерева кориці, кущі перцю, куркума, кардамон, какао-дерева, ваніль, імбир, мускатні горіхи, гвоздика та інші спеції створюють неповторну атмосферу. Тут можна не лише побачити, як ростуть та добуваються добре знайомі інгредієнти, а й придбати їх разом і необхідними лікарським рослинами.

Ще одна обов’язкова пам’ятка для туристів – заповідник для диких слонів, призначення якого – порятунок та піклування про знайдених слоненят та дорослих особин, які потрапили у біду. На території проживають десятки слонів, яких годують, купають та постійно доглядають співробітники притулку. Гості можуть спостерігати або долучитися до відповідального процесу.

Також бажаючі можуть відвідати черепахову ферму, національний парк Яла, Японську пагоду миру, унікальний давній ліс Сінхараджа. Шрі-Ланка – не лише комфортний, а й різноманітний відпочинок. Кожен зможе відшукати способи гарно провести час на свій смак. Неперевершена природа, різноманітне дозвілля та надзвичайний місцевий колорит приваблюють туристів з усього світу. А для організації відпустки без проблем і питань зверніться до агенції “Везувій Тревел” у Львові!

preloader
Top