м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7490 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Що потрібно знати про Мальдіви

Цікавинки про Мальдівські острови :

В країні представлені майже всі відомі світові готельні бренди. Готелей другої берегової лінії на островах немає, більше того, один острів – один готель або один дуже невеликий курорт. Відповідно, пляжі тут відокремлені, на них відпочивають тільки постояльці конкретного курорту або готелю.

Найпоширеніші категорії розміщення – 5 * і 4 *, рідко зустрічаються 3 * бунгало, які популярні у дайверів. У вартість туру входить авіапереліт, трансфер в обидві сторони (аеропорт – курорт – аеропорт), проживання, обране харчування і страхівки.

Гості островів, які вважають за краще не переплачувати за комфорт і розкіш пляжної млості, цілком можуть зупиниться в гостьових будинках на островах. Однак, не варто плекати ілюзій – навіть при бюджетному розміщенні недорого відпочити на Мальдівах навряд чи вдасться. Якщо туристи захочуть урізноманітнити пляжний відпочинок – їм потрібно бути готовими до високих цін.

Мальдіви пропонують «відпочинок в замкнутому просторі». Величина одного острова – приблизно 300 на 600 метрів. Вся інфраструктура призначена для туристів – це ресторани, магазинчики, школи підводного плавання, спа-центри. Місцевих жителів немає, так само як і колоритних вуличок, гучних дискотек, екскурсій і визначних пам’яток.

Згідно стереотипам, Мальдіви – острови для романтичних пар. Насправді, тут створені всі умови для першокласного сімейного відпочинку. Крім готелів «для дорослих», тут багато “п’ятірок”, спеціально розрахованих на туристів з дітьми різного віку. До послуг відпочиваючих – дитячі клуби, няні, спеціальне меню, окремі басейни з гірками, ігрові майданчики. Ще Мальдіви – одне з кращих місць для дайверів – коралові рифи є біля кожного острова.

Тип пляжу в готелі абсолютно не залежить від розташування острова, від назви атолу, від віддаленості острова від міжнародного аеропорту або лінії екватора. Скрізь білосніжний пісок. Деякі готелі з домашнім рифом, в залежності від віддаленості рифа від берега з будь-якої зі сторін острова, можуть мати змішаний вхід: спочатку під водою йде смуга піску і далі починається домашній кораловий риф, за яким не можна ходити.

Основні атолли(острови) :

Адду – найменший атолл. Сподобається любителям дайвінгу.

Арі – для дайверів цікаві морські заповідники Мая-Тіла, Орімас-Тіла, Фіш-Хед, Кудара-Тіла, а також кораловий риф Брокен-Рок в південній частині атола.

Даалу місцеві жителі називають його «островом черепах», хоча черепахи тепер зустрічаються не так часто, але про них нагадують споруди, зроблені у формі черепашачого панцира.

Лавіяні – одне з кращих місць для дайвінгу на Мальдівах. Тут безліч коралів і альціонарій, серед яких яскраві тропічні риби. У цих водах можна поспостерігати за міріадами скляних рибок сімейства імператорських морських ангелів і навіть зустріти мурен і велику акулу-няньку.

Баа відрізняється спокоєм і повною віддаленістю від галасливої ​​цивілізації. Це відпочинок для любителів тиші. Атолл є біосферним заповідником ЮНЕСКО – це особливо охороною природна територія, влаштована для того щоб відновити гармонію природи і людини, а так само для підтримки і розвитку цієї природної екосистеми.

Північний Мале – Головний атолл Мальдівських островів, де розташована столиця республіки – місто Мале. Розташований досить близько від аеропорту і буде зручний тим, хто вважає за краще трансфер на човні.

Південний Мале – Трансфер на курорти в більшості випадків здійснюється дуже швидко – на швидкісному катері. Близькість до столиці Мальдів і до різноманітних розваг робить відпочинок на Південному Мале досить цивілізованим. Любителям дайвінгу будуть дуже цікаві морські заповідники Ембуду-Канду, Гурайду-Канду, Ембуду-Каньйон, Кандума-Тіла і Гурайду-Корнер.

На атоллі Лаам є унікальне місце для серфінгу і водних розваг, де не дмуть вітри (крім східного), а хвилі високі, з плавним закінченням біля берегу. Воно розташоване на північний схід від південного краю атолла – там утворився досить широкий проліт між двома кораловими масивами. А для снорклинга і дайвінгу є невеликі мілководні коралові рифи навколо островів в південно-східній частині і досить масивні, з глибокими лагунами – на західній стороні.

Вибирайте серед наших турів на Мальдіви, або запитуйте про ваші улюблені готелі, ціни у нас дуже помірні, від 880$ з авіа з людини!!!

najkrashhi-goteli-maldivskix-ostroviv-1 maldivski-ostrovi-zagalna-informaciya-2

preloader
Top