м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7322 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Що варто побачити на Занзібарі?

Які екскурсії на Занзібарі?

1. Почати можна зі столиці острова – Стон Таун (кам’не серце Занзібару). Блукаючи по старим вузьким вуличкам неодмінно потрібно відвідати:
– Старий форт – серце подій 1896 р найшвидкої війни в історії між Великобританією та Занзібаром, яка завершилась за 40 хвилин!
– ринок Darajani – найбільший базар Занзібара, тут можна придбати ароматні спеції, запашну африканську каву, свіжі фрукти і рибу.
– будинок, де народився і жив Фредді Мерк’юрі, соліст групи Queen.
– Сади Фородані, де під вечір місцеві кухарі влаштовують справжнє кулінарне свято – готують на грилі рибу, восьминогів, креветки і картоплю.

Що варто побачити на Занзібарі?

2. Морська прогулянки:
– о. Накупенда – зникаючий острів, який з’являється тільки у відлив. Тут можна сноркліти (плавати з маскою) і робити неймовірні інста-фото на фоні білосніжної піщаної коси.
– Prison Island (або острів черепах) – острів, на якому знаходиться закинута в’язниця. Але призначення було тільки для розміщення рабів. Зараз на острові найбільша в Танзанії чисельність сейшельських гіганських черепах.

Що варто побачити на Занзібарі?

3. Джозані Форест (Jozani forest). Національний парк, який розташований в центральній частині острова. Тут ви побачите велитенські 40-метрові тропічні дерева та унікальних мешканців парку: мавпи колобуси, які живуть виключно на Занзібарі.

Що варто побачити на Занзібарі?

4. The Island. Готель, збудований на скелі. При будівництві готеля не зрізали жодного дерева, також заборонено використовувати пластик. Тут знаходиться один з найкращих ресторанів острова, в який можна потрапити пішки тільки у відлив, а в інший час на лодці.

Сафарі в Танзанії

5. Сафарі…це заворожуюче слово-мрію ви можете реалізувати на Занзібарі. Екскурсія включає переліт на континент в Танзанію, подорож по одному з парків на 1 або 2 дні. Це справжній екзотичний тріп по савані. Тут ви можете побачити жирафів, бегемотів, зебр, гієн, антелоп, мавп і найголовнішого мешканця – короля джунглів лева)).

Що варто побачити на Занзібарі?

Занзібар назавжди залишиться у вашому серці. Інших таких місць в світі немає. Тури на Занзібар з Києва з прямими чартерними перельотами чекають на вас.

preloader
Top