м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7322 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Шопінг в Туреччині. Не сувенірами єдиними!

Туреччина багата на різноманітні продукти та товари, які обов’язково заслуговують на увагу туристів. Окрім традиційних сувенірів тут можна придбати безліч якісних виробів, якщо знати, що саме шукати та як торгуватися.

shoping-v-turechchini-ne-suvenirami-yedinimi-2

На турецьких ринках та у магазинах можна недорого придбати місцеві смаколики. Це лукум, халва, пахлава, інші східні солодощі, фісташки, мед, фруктові чаї, оливки, турецька кава та місцеві алкогольні напої.

shoping-v-turechchini-ne-suvenirami-yedinimi-3

Туреччина – бездоганний вибір для шанувальників прикрас і золота. Саме тут активно з’являються і поширюються новинки ювелірної промисловості, а доступна вартість поєднується з високою якістю. Разом із прикрасами покупці отримують сертифікати, які дозволяють обмін чи ремонт. На території Туреччини фактично відсутня проблема із заниженням проби, адже тут це суворо карається законом.

shoping-v-turechchini-ne-suvenirami-yedinimi-1

Також Туреччина славиться своєю керамікою, фаянсом, кальянами та тютюном, аксесуарами для варіння кави, прянощами та спеціями, амулетами, трубками та іншими аксесуарами для паління, мідними та оніксовими виробами, тощо.

Турецький текстиль, шкіра та хутро

shoping-v-turechchini-ne-suvenirami-yedinimi-5

Турецький текстиль – окрема категорія товарів, яка потребує уваги. Щороку на території країни виробляється величезна кількість бавовни, тому саму тут існує безліч текстильних брендів, які спеціалізуються на виготовлені одягу, постільної білизни, рушників, тощо.

Справжні фаворити туристів – шкіряні вироби. Тут можна вигідно придбати якісні куртки, плащі та інші невід’ємні елементи гардеробу. Місцевий шкіряний одяг давно користується довірою покупців, вигідно вирізняючись на фоні менш якісного Китаю чи дорогих світових брендів.

shoping-v-turechchini-ne-suvenirami-yedinimi-6 Останніми роками розповсюдженим стало виробництво хутряних виробів, які вирізняються цікавим дизайном, довговічністю та охайністю. Найбільший асортимент представлений у великих містах, на кшталт Стамбула. При успішних торгах вартість шуби можна зменшити удвічі чи тричі.

shoping-v-turechchini-ne-suvenirami-yedinimi-4

Окрема категорія текстильних виробів – розкішні килими. Їх вартість сповна виправдана якістю і практичністю, адже турецькі майстри вдосконалювали свої технології із давніх часів. Килим повинен бути м’яким, рівномірним, не залишати ворс чи фарбу на світлій ганчірці. Спеціальна пломба вказує на можливість вивозу товару за кордони Туреччини.

Особливості торгівлі у Туреччині

Перед шопінгом у Туреччині необхідно підготуватися до певних місцевих особливостей. Основна із них – відсутність фіксованих цін, тож кожен покупець змушений торгуватися, адже таким чином можна зекономити у кілька разів.

Зазвичай турецькі торговці привітні та дружелюбні, тож зав’язати розмову можна легко і швидко. Основне правило – якомога більше розмовляти. Для успішного торгу необхідно хвалити товар та торговця. Неможна казати, що річ не варта своєї ціни. А от якщо поскаржитися на нестачу коштів, торговці можуть щедро уступити.

Покупці мають право сміливо приміряти, роздивлятися речі, щоб відшукати серед них найкраще. Робити покупки краще не в туристичних районах. Валюту вигідніше обміняти заздалегідь. Навіть якщо торговці розраховуються євро чи доларами, зазвичай вони округлюють суму на свою користь. Не варто забувати і про послугу tax free, якщо вона присутня у магазині.

А щоб легко та без проблем поїхати на шопінг до Туреччини, не турбуючись про організацію, вибір програми та інші деталі, зверніться до нас, агенції “Везувій Тревел”!

preloader
Top