м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7320 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Львів – Хайдусобосло –Мішкольц-Кошице- Львів
Акційна ціна на 1,8,15 квітня – 4 дні – 60 євро з людини
Подорож до Термального раю…Поспішайте бронювати!!!

+ Можливість отримати мультивізу!!!

P1 ПРОГРАМА :
1 ДЕНЬ
20.30 Збір групи .
21.00 Виїзд зі Львова . Можлива Підсадка в Ужгороді. Нічний переїзд в Угорщину

2 ДЕНЬ
Приїзд в Хайдусобосло , місто яке вважається меккою усіх термальних курортів країн. Туристи приїжджають сюди для лікування ревматизму , артрозу , остеохондрозу , невралгії , міальгії ,безпліддя , екземи , псоріазу і багато інших хворіб.
Вільний час. Є можливість провести час у лікувальних купальнях. Ця пропозиція для всіх і кожного, це найкраща пігулка для тіла і релакс для душі.
Переїзд в Мішкольц
Факультативно пропонуєм оглядову екскурсію в Мішкольці – одному з найгарніших місць Угорщини,місті театрів! Під час екскурсії ви можете побачити багато храмів, стару Ратушу,замок 14 ст. Дершдьєр- улюблене місце короля Лайоша Великого.Також можна побачити Національний театр.(5€)
Факультативно пропонуєм відвідати дегустацію знаменитих угорських вин,які прославились на всю Європу і можуть складати гідну конкуренцію іспанським,французьким і грецьким винам. Під час дегустації у вас буде можливість спробувати не тільки вина , але й знамениті угорські закуски.(15€)
Переїзд. Поселення в готель. Нічліг.

3 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Відпочинок у Мішкольц – Тапольца. Це чудове містечко оточене прохолодним парком та буковим лісом.
Популярним місцем в Мішкольц-Тапольце є печерна купальня, відкрита в 1959 році. Лікувальні властивості купальні пояснюються здоровим кліматом і мінеральними водами. У печерної купальні можна купатися без обмежень і відчувати на собі всі водні ефекти.
Вільний час .
Факультативно пропонуєм оглядову екскурсію в Мішкольці – одному з найгарніших місць Угорщини,місті театрів! Під час екскурсії ви можете побачити багато храмів, стару Ратушу,замок 14 ст. Дершдьєр- улюблене місце короля Лайоша Великого.Також можна побачити Національний театр.(5€)
Факультативно пропонуєм відвідати одне з найгарніших місць Східної Угорщини Лілафюред(10€) . Містечко знаходиться на території Національного парку , завітавши сюди ви попадаєте в тихе , миле місце оповите чарівною красою букових лісів , місце славиться своїм готелем,який немов би знаходиьтся у казці,поруч знаходяться знамениті карстові печери – серед них найцікавішою є пещера Святого Іштвана,царство сталактітів і сталагнітів.Попавши сюди дорослі і діти потрапляють у царство природи,казку,яку рідко побачиш в звичайних умовах.Вхідний квиток в печеру оплачується окремо (близько 3 євро для дорослих і 2 євро для дітей)
Факультативно пропонуєм відвідати Замок Дьошдьор (6€) . Величний замок,який був побудований , ще в 13 столітті.Замок був учасником безлічі видатних битв,кілька разів руйнувався і лише в середині минулого століття був реставрований.Літком тут проходить фестиваль середньовічних рицарів.Вхід в замок оплачується окремо (близько 3 євро для дорослих і 2 євро для дітей)
Факультативно ( при бажанні більшості групи ! ) Пропонуєм здійснити прогулянку з екскурсією в Словаччину на Шопінг в Гіпермаркет AUPARK і відвідати одне з найгарніших місць Словаччини – Кошіце . Кошіце славиться своїм історичним центром,собором Ельжбети-одним з найгарніших в Європі,церквою Михайла.Також можна побачити дзвіницю св Урбана,Оперний театр,Ратушу,Костел Єзуїтів.Місто Кошіце по праву входить в число найгарніших міст Східної Європи.(10€)

Збір групи. Переїзд до дому.Зупинка біля супермаркету Tesco
Нічний переїзд в Україну.

4 ДЕНЬ
Приїзд у Львів орієнтовно після 08:00

В вартість включено :

  • всі трансфери згідно програми;
  • екскурсії по програмі;
  • проживання в готелі 2*-3*;
  • сніданки;
  • супровід представника фірми;
  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту.

БРОНЮЙ ЗАРАЗ АБО ДЗВОНИ ЗА тел. 096 133 0 333

Забронювати
preloader
Top