м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7316 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

Україна запроваджує безвізовий режим з ОАЕ

Дуже гарні новини для українців!!! Україна запроваджує безвізовий режим з ОАЕ! В майбутньому чартерні програми будуть не лише з Києва, але й зі Львова.

Україна та Об’єднані Арабські Емірати підписали низку міжнародних договорів, серед них – угоди про запровадження безвізового режиму, а також співпрацю в космічній та культурній сферах.

Незабаром українці зможуть подорожувати до ОАЕ без віз.

Україна запроваджує безвізовий режим з ОАЕ

Україна й Об’єднані Арабські Емірати підписали меморандум про запровадження безвізового режиму. Відповідний меморандум був підписаний за підсумками переговорів президента України Петра Порошенка і прем’єр-міністра Об’єднаних Арабських Еміратів, правителя емірату Дубай шейха Мухаммеда бін Рашіда Аль Мактума. В 2016 році року ОАЕ відвідали понад 112 тисяч українців.

Сам президент Порошенко зазначив, що угода про безвіз може набути чинності вже в грудні, після обміну офіційними дипломатичними нотами.

Також Україна домовилася з ОАЕ про співробітництво в сфері культури, йдеться в повідомленні прес-служби українського президента. У повідомленні зазначається, що підписання документа сприятиме обміну інформацією про заходи, спрямовані на збереження національної культурної спадщини,а також популяризації національних культур України і ОАЕ.

Україна запроваджує безвізовий режим з ОАЕ

preloader
Top