м. Львів, пл. Петрушевича 3, офіс 237

Телефон (032) 242 6 979
Телефон (096) 133 0 333
Замовити Консультацію
7320 Туристів
відправлено в подорож
Меню
Заявка на підбір туру
Наш канал в viber

В Венецію заплив Величезний кит!

18 лютого 2016р жителі Венеції виявили в своєму каналі кита, який заплив туди з Атлантики. Глобальне потепління, мабуть, збило кита з “курсу” і він замість Північної Атлантики, через Гібралтар виявився в Середземному морі. Це другий випадок за історію, коли кит опинився біля берегів Венеції. Перший раз це було під час Другої світової війни. Тоді був голод і кит був спійманий місцевими жителями і зїдений.
Сьогодні не війна і ніхто не збирався їсти кита, але Кит доставив чимало проблем. Його потужний хвіст граючи потопив кілька човнів.

Екологи змогли змусити кита слідувати за сонаром встановленим на невеликому дослідницькому судні.
У жителів Венеції контакт з морськими тваринами відбувається досить часто і не завжди він доставляє позитивні емоції. В кінці минулого року через досить агресивну поведінку дельфінів біля входу в Гранд канал, в районі собору Санта-Марія-делла-Салюте берегові служби були змушені рятувати п’ятьох гондольєрів, що потрапили у воду внаслідок атак їх човнів дельфінами.

Кіта врятували, вивели на велику воду, але на жаль без жертв не обійшлося, як у наслідку виявилося, загинув один з їх пасажирів гондоли, перевернутої хвостом кита. Це був 56 річний бізнесмен з Польщі – Єжи Гальчик.

run-mmra6az8ja9h6tk8axukd688bu8vogvvh5cbn26sjo

preloader
Top